​Права мешканців Голосієво обороняє Центр захисту киян

Київські новини - робота Центру захисту киянЦентру захисту киян вимагає від міського голови Віталія Кличка розібратися із керівництвом КП "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Голосіївського району міста Києва".

До ГО надходять численні скарги мешканців Голосіївського району на погрози від керуючого комунального підприємства.

Ще з серпня 2018 року працівники цього підприємства розвішують оголошення з погрозами про відключення від електропостачання будинків у разі несплати окремими мешканцями боргів за комунальні послуг. Останні ж оголошення, розвішені в жовтні 2018 року, мають характер відкритих погроз.

Жителів лякають відключенням ліфтів та електропостачання у місцях загального користування у разі несплати заборгованості до 31 жовтня 2018 року.

Один із заявників поскаржився, що у його будинку по просп. Голосіївському, 17Б ліфт уже відключили, незважаючи на те, що 90% жителів регулярно оплачують рахунки.

Юристи Центру захисту киян встановили, що такі дії КП "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Голосіївського району міста Києва" є незаконними. Тому направили офіційне письмове ЗВЕРНЕННЯ до мера Києва з вимогою провести перевірку дій КП та змусити його припинити "тероризування" мешканців мікрорайону.

Центр захисту киян створено за ініціативи Юлії Тимошенко для інформування жителів міста та надання безкоштовної допомоги у вирішенні проблемних питань. Тут можна отримати юридичну консультацію, рекомендації щодо оформлення документів та звернень, пройти курси цифрової грамотності та отримати підтримку в реалізації власних ідей та проектів на користь міста.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Прості хитрощі, які допоможуть вашій пральній машині залишатися сяючою і доглянутою

Пральна машина міцно увійшла в повсякденний побут більшості сімей....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Mango створили колекцію на підтримку боротьби з раком грудей

Гроші з продажу колекції підуть на благодійністьІспанський бренд Mango представив колекцію, створену на підтримку боротьби з раком молочної залози....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

На інвестфорумі в Маріуполі за участю Зеленського будуть 350 гостей і понад 50 організацій - Мендель

Прес-секретар глави держави закликала представників ЗМІ вже зараз починати реєструватися для участі у заході На інвестиційному форумі в Маріуполі, в якому має вз....

Загрузка...
Загрузка...