Українським фермерам немає де зберігати овочі

Лише третина овочесховищ в Україні відповідають сучасним нормам зберігання овочів, решта – це споруди радянського періоду.

Про це повідомляє Соцпортал, посилаючись на AgroReview.

Така ситуація на ринку овочевих штовхає виробників продавати овочі відразу після збору врожаю під час самих низьких цін. Деякі фермери, взагалі, не збирають овочі через низьку рентабельність.

- Через те, що картоплю та овочі не має де нормально зберігати, втрати врожаю можуть становити 20-25%. Багато фермерів, щоб не згноїти врожай, восени намагаються побільше продати, розуміючи, що з точки зору економіки чинять неправильно, адже ціни одразу після збору врожаю найнижчі. Але вони свідомо йдуть на це. А іноді деякі аграрії, зорієнтувавшись уцінах на ринку в той час, коли врожай ще в полі, приймають важке для себе рішення не збирати його взагалі. Адже збір і транспортування вирощеного з поля до місця зберігання - це чималі витрати, які складаютьприблизно третину від усієї собівартості, - розповів гендиректор УАК Павло Коваль.

З проблемою зберігання стикаються всі виробники овочевих, особливо господарства населення. Проблема сховищ в тому, що переважно кожна овочева культура має свої особливості зберігання.

Водночас виробництво овочів в Україні збільшується. За інформацією Державної служби статистики, в Україні зібрали понад 7 мільйонів тонн овочів, і це більше, ніж торік.

Нагадаємо, в Україні вже зібрали більше 55 мільйонів тонн зернових.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Йогурт оказался полезным для здоровья мужчин

Ученые нашли связь между потреблением минимум двух порций йогурта в неделю и снижением риска колоректальной аденомы у мужчин....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Киевлянке доставили еду из фаст-фуда с червяками

В Киеве девушка заказала куриные ножки от сети KFC через службу доставки Glovo....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Международные следователи назвали имена причастных к атаке на МН17

В Нидерландах представители Международной следственной группы назвали причастных к атаке на МН-17....

Загрузка...
Загрузка...