Набув чинності закон про рівність жінок та чоловіків в армії

Згідно нього, закріплюється принцип за яким жінки проходять військову службу на рівних засадах із чоловіками.

Про це повідомляє Соцпортал, посилаючись на УНН.

Сьогодні набув чинності закон “Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків під час проходження військової служби у Збройних силах України та інших військових формуваннях”.

Законом надаються рівні можливості особам обох статей щодо укладення контракту на проходження військової служби, та визначається, що жінки можуть укладати контракт на проходження військової служби до досягнення граничного віку перебування на військовій службі.

Також закріплюється принцип, за яким жінки проходять військову службу на рівних засадах із чоловіками, що включає рівний доступ до посад і військовий звань та рівний обсяг відповідальності під час виконання обов’язків військової служби.

Документом скасовуються необґрунтовані обмеження щодо служби жінок у військовому запасі та проходження військових зборів чоловіками та жінками.

На офіційному сайті Верховної Ради України вказано, що закон щодо рівних можливостей чоловіків і жінок в армії сьогодні набув чинності.

Нагадаємо, в Україні пропонують запровадити обов'язкове медичне страхування.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

На модернізацію вуличного освітлення Києва виділили 700 мільйонів гривень

За ці кошти у Києві планують замінити 20 тисяч старих ліхтарів на сучасні LED-світильники....

Це може бути цікавим

У Києві можна буде покататися на каное та каяках

Київська влада вирішила створити у столиці мережу прокатів каное та каяків....

Автоновости

Дивіться, що пишуть

​20 000 киевлян первыми услышали, как звучит «Голос воды»

Сердца свыше 20 000 людей бились в такт музыке от 4 самых известных украинских исполнителей, которые выступали больше 3 часов и спели 15 композиций вживую врамках арт-п....

Загрузка...