У столиці на протест вийшли жертви будівельної “піраміди Войцеховського”

24 жовтня 2018 року жертви будівельної “піраміди Войцеховського” пікетували Посольство США в Україні по вул. Ігоря Сікорського, 4.

Ошукані кияни переконані, що масове незаконне будівництво у м.Києві “кришує” особисто Віталій Кличко через своє оточення - Вадима Столара, Сергія Леваду та Олександра Спасибка. Таку думку висловили протестувалькики у своїх коментарях Соцпорталу.

- Команда Кличка по суті вступила у злочинну змову з менеджментом “піраміди Войцеховського”, яка нараховує щонайменше 100 столичних багатоповерхівок, будівництво яких припинено. Суть цієї змови в наступному: В.Кличко заплющує очі на масове незаконне будівництво багатоповерхівок у Києві та у подальшому через підступні схеми перекладає добудову об’єктів незавершеного будівництва на плечі киян, даючи шахраям-забудовнкам уникнути кримінальної відповідальності. Зі свого боку забудовники-шахраї “відстьогують” Віталію Кличку конкретні суми хабарів, - повідомили нам активісти, - Зокрема, забудовник Житлового комплексу “Шевченківський квартал” Олег Репа обмовився, що передає Віталію Кличку через О.Спасибка та С.Леваду хабарі у розмірі 1,5 млн. дол. США з кожного свого об’єкта будівництва.

За інформацією ошуканих вкладників, наразі Олег Репа є фігурантом цілої низки кримінальних проваджень, проте органи Національної поліції не мають реальної зацікавленості притягнути шахрая до криімнальної відповідальності. Мітингувальники пояснюють також це тим, що Олег Репа через Вадима Столара неофіційно передає для Адміністрації Президента України, Нацполіції та ГПУ певний відсоток квартир з кожного свого об’єкта будівництва.

Жертви будівельної “піраміди Войцеховського” вимагають від посла США втрутитися у ситуацію відвертого беззаконня в Україні. Також жертви “піраміди Войцеховського” не виключають можливості безстрокового блокування автошляхів поблизу посолсьтва США в Україні щоб зрештою змусити можновладців звернути увагу на людей.

Нагадаємо, у Києві вдруге оголосили тендер з будівництва метро на Виноградар.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

​Цены на сигареты в Украине могут повыситься до 100 грн за пачку

С 1 января 2020 года цены на табачные изделия в Украине могут повыситься в 2,5-3 раза....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Помните, мы рассказывали об "умных" четках Ватикана? Они оказались не столь "разумны"

Хакеры их взломали за 15 минут и смогли заполучить личные данные пользователя четок, в том числе дату рождения, пол, рост, вес и местоположениеИсследователь по кибер....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Словакия отказалась от меха

Национальный совет Словакии утвердил запрет на производство меха после того, как под петицией против производства меха подписались более 76 тысяч человек Закон вс....

Загрузка...
Загрузка...