У столиці на протест вийшли жертви будівельної “піраміди Войцеховського”

24 жовтня 2018 року жертви будівельної “піраміди Войцеховського” пікетували Посольство США в Україні по вул. Ігоря Сікорського, 4.

Ошукані кияни переконані, що масове незаконне будівництво у м.Києві “кришує” особисто Віталій Кличко через своє оточення - Вадима Столара, Сергія Леваду та Олександра Спасибка. Таку думку висловили протестувалькики у своїх коментарях Соцпорталу.

- Команда Кличка по суті вступила у злочинну змову з менеджментом “піраміди Войцеховського”, яка нараховує щонайменше 100 столичних багатоповерхівок, будівництво яких припинено. Суть цієї змови в наступному: В.Кличко заплющує очі на масове незаконне будівництво багатоповерхівок у Києві та у подальшому через підступні схеми перекладає добудову об’єктів незавершеного будівництва на плечі киян, даючи шахраям-забудовнкам уникнути кримінальної відповідальності. Зі свого боку забудовники-шахраї “відстьогують” Віталію Кличку конкретні суми хабарів, - повідомили нам активісти, - Зокрема, забудовник Житлового комплексу “Шевченківський квартал” Олег Репа обмовився, що передає Віталію Кличку через О.Спасибка та С.Леваду хабарі у розмірі 1,5 млн. дол. США з кожного свого об’єкта будівництва.

За інформацією ошуканих вкладників, наразі Олег Репа є фігурантом цілої низки кримінальних проваджень, проте органи Національної поліції не мають реальної зацікавленості притягнути шахрая до криімнальної відповідальності. Мітингувальники пояснюють також це тим, що Олег Репа через Вадима Столара неофіційно передає для Адміністрації Президента України, Нацполіції та ГПУ певний відсоток квартир з кожного свого об’єкта будівництва.

Жертви будівельної “піраміди Войцеховського” вимагають від посла США втрутитися у ситуацію відвертого беззаконня в Україні. Також жертви “піраміди Войцеховського” не виключають можливості безстрокового блокування автошляхів поблизу посолсьтва США в Україні щоб зрештою змусити можновладців звернути увагу на людей.

Нагадаємо, у Києві вдруге оголосили тендер з будівництва метро на Виноградар.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

На дне Нила нашли корабль, которому более двух тысяч лет

По мнению ученых, именно об этом корабле писал Геродот во время своего путешествия в Египет....

Це може бути цікавим

В НБУ рассказали, почему резко подскочил доллар

В Национальном Баке Украины заявили, что резки скачок доллара связа с повышением спроса на него среди граждан Украины....

Автоновости

Дивіться, що пишуть

В Минсоцполитики рассказали о санкциях за неуплату "коммуналки" после монетизации субсидий

Об этом сообщил генеральный директор Директората семьи и социальной поддержки Минсоцполитики Виталий Музыченко, передает УБР....

Загрузка...