Україна продала продукції садівництва майже на 160 мільйонів доларів

Найбільше у нас купували волоські горіхи та заморожені ягоди.

За 9 місяців 2018 року Україна експортувала плодів і ягід на суму 157 млн дол. США, що на 40 % більше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Про це повідомляє Соцпортал, посилаючись на Укрсадпром.

Головними продуктами у цій групі стали волоські горіхи, яких вивезено на 69 млн дол., заморожені плоди і ягоди (61 млн дол.), а також яблука і груші (10 млн дол.). Найпомітнішим у натуральному виразі виявилось зростання експорту волоських горіхів (з 13 тис. тонн за 9 місяців 2017 року до 20 тис. тонн за такий же період у нинішньому році) та яблук і груш (з 9до 29 тис. тонн відповідно).

Основним ринком збуту для вітчизняних експортерів залишився Європейський Союз, поставки до якого приносять в межах 2/3 від усіх валютних надходжень. У січні-вересні 2018 року найбільші закупівлі фруктів у нас здійснили: Польща (32,3 млн дол.), Франція (11,7 млн дол.), Білорусь (10,9 млн дол.), Туреччина (10,6 млн дол.), Нідерланди (8,8 млн дол.), Німеччина (7,4 млн дол.) та Італія (7,2 млн дол.).

Нагадаємо, Україна увійде в новий рік зі стабільною ситуацією на валютному ринку

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Почемы мы ходим во время разговора по телефону: версия

Появилась версия, почемы мы ходим во время разговора по телефону....

Це може бути цікавим

Археологи выявили существование необычных технологий у древних египтян

Археологи выявили описаную древнегреческим историком Геродотом лодку-бариса, в существовании которой ранее сомневались....

Автоновости

Дивіться, що пишуть

"Ворсклу" может возглавить бывший тренер "Мариуполя"

После непопадания полтавской команды в первую шестёрку, активно ходят слухи об отставке главного тренера команды - Василия Сачка....

Загрузка...