​У столиці пройде перший сольний концерт Артема Кая з презентацією дебютного альбому «Доля»

Коли романтична натура та беззаперечний талант поєднуються в одне ціле – народжується музика, яка залишає пам’ятний відбиток у душах слухачів.

Співак Артем КАЙ відноситься до нового покоління українських артистів, які відомі своєю ідеєю створювати подібні знакові проекти. Двократний переможець проекту «Караоке на Майдані», учасник 5-го сезону шоу «Х-Фактор», фіналіст конкурсу «Хіт-конвеєр» на телеканалі М2, номінант в категорії «Нові імена» премії «Золота Жар-птиця 2018» - Артем КАЙ переходить на новий етап творчості. За роки кропіткої роботи в студії та пошуку власного звучання, виконавець готовий поділитися з шанувальниками результатами своєї праці. 23 жовтня в Caribbean Club відбудеться презентація його дебютного альбому «Доля» та велика сольна програма. До концерту будуть залучені музиканти із Нігерії.

- Я довго йшов до великого концерту в столиці, збирав матеріал гідний моїх шанувальників. Якісний саунд, впізнаваний почерк і частинка мого внутрішнього світу – я вклав в альбом моє маленьке життя. І тепер хочу поділитися цією історією з киянами та гостями міста! - розповідає співак.

Нагадаємо, на початку 2018 року Артем КАЙ презентував кліп на композицію «Доля», який вже в перші тижні ротації зібрав чималу кількість позитивних відгуків і переглядів у мережі.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Загрузка...

Це може бути цікавим

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Дружина Медведчука, Марченко, розширює нафтобізнес в Росії

Дружина Медведчука, Марченко, отримала контроль над роскомпанію, яка виграла конкурс на освоєння одного з 3-х найбільших родовищ Ханти-Мансійського автономного ок....

Загрузка...
Загрузка...