Стало відомо, чому стала міська електричка

Сьогодні, 22 жовтня, із 08:15 до 09:05 був заблокований рух електропоїздів міської електрички сторонніми особами на станції «Троєщина-2» із причини недотримання графіка руху.

Про це повідомили Соцпорталу у КП «Київпастранс».

Графік руху курсування електропоїздів міської електрички складається КП «Київпастранс», а регулюється – ПАТ «Укрзалізниця». Безпосередньо коригування графіка руху відбувається саме диспетчером «Укрзалізниці». Тобто, пріоритет у русі за графіками надається швидкісним поїздам, поїздам далекого сполучення та товарним поїздам.

Від започаткування проекту «Міська електричка», підприємство використовує електропоїзди серії ЕР9м 70-х років минулого століття, передані ПАТ «Укрзалізниця», які потребують постійного планового та позапланового ремонту. Роботи із технічного обслуговування і ремонту може виконувати лише моторвагонне депо Фастів-1 ПАТ «Укрзалізниця», яке використовує та обслуговує аналогічні типи рухомого складу. Наразі у порядку черги на різних видах ремонтів у депо Фастів-1 перебувають електропоїзди міської електрички та із закінченням робіт будуть видані на лінію.

КП «Київпастранс» приносить вибачення за наявні негаразди з поїздами міської електрички.

Нагадаємо, у Києві розкажуть, за що у 2018 дають Нобелівську премію.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

На Донетчине обеспечили жильем 100 детей-сирот

Наибольшее количество жилья для сирот выделено в мариуполе и Краматорске Об этом на своей странице в Facebook сообщил председатель Донецкой облгосадминистрации Паве....

Це може бути цікавим

Три простых, но очень эффективных упражнения от боли в спине

Многие работают в офисах, где сидят с 9 до 18....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Госбюджет-2020 принят. Какой обещают рост ВВП и курс доллара

За законопроект № 2000 о госбюджете на 2020 год проголосовало 280 нардепов, а министр финансов Оксана Маркарова отметила, что «никогда еще так рано не принимался госбю....

Загрузка...