"Ні - ГЕСам на Дністрі!": Екологи виходять на протест

24 жовтня о 10.00 представники громадських ініціатив та екологічних організацій прийдуть під стіни Кабінету Міністрів України (вул. Грушевського, 12/2), щоб вимагати відмови уряду від планів побудови нових гідроелектростанцій на Дністрі.

Учасники акції планують передати на засідання уряду тисячі підписів українських громадян, обурених наміром уряду збудувати каскад із шести ГЕС у Дністровському каньйоні. Проект, енергетична ефективність якого незначна, знищить унікальну природу Дністра і перетворить понад 200 кілометрів течії ріки в Івано-Франківській, Тернопільській та Чернівецькій областях на низку стоячих водойм.

Вимоги учасників акції до Кабінету Міністрів:

1.Ухвалити рішення про відмову від будівництва нових ГЕС на Дністрі і заборонити здійснення будь-яких робіт у цьому напрямку, у т. ч. виготовлення техніко-економічного обґрунтування, отримання кредитів чи витрачання коштів.

2.Переглянути Програму розвитку гідроенергетики на період до 2026 року, зокрема, вилучити з неї і всіх урядових та відомчих рішень положення про можливість побудови каскаду верхньодністровських гідроелектростанцій.

Ці вимоги підтримали місцеві громади, Тернопільська та Івано-Франківська обласні ради, учасники численних зустрічей під час громадського сплаву "Збережемо Дністер!", форумів громадської взаємодії у Заліщиках та Чернівцях, громадські та екологічні організації України, а також Молдови, тисячі мешканців міст і сіл обабіч Дністра.

Нагадаємо, сьогодні під Кабміном "повісили" корупціонерів.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

В Киеве погиб Дмитрий Тымчук

По его словам, Тымчук нанес себе смертельное ранение во время чистки наградного пистолета....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Роскомнадзор: Рунет ограничат территорией РФ, как в Северной Корее

Роскомнадзор с 1 ноября 2019 года может прекратить интернет-связь с внешним миром в рамках путинского закона о «суверенном Рунете»....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Стало відомо, скільки дітей пропали на Київщині за вихідні: і скільки знайшли

За вихідні у Київській області зникло 9 дітей....

Загрузка...
Загрузка...