Вчені розповіли, яка доля очікує дівчат-геймерів

Дослідники виявили зв’язок між способом проведення дозвілля і майбутнім напрямком освіти і професією у представниць жіночої статі.

У виданні Computers in Human Behavior британські вчені опублікували статтю про те, як захоплення комп’ютерними іграми впливає на вибір майбутньої спеціальності у дівчаток. У журналі відзначили, що студентки-технарі більше часу присвячували комп’ютерним іграм, а підлітки, які більше 9 годин на тиждень грали за комп’ютером, частіше вибирали технічні спеціальності.

Про це повідомляє Соцпортал, посилаючись на Голос українською.

Проаналізувавши дані про більш ніж 8 тисяч британців за двома критеріями: час, витрачений на комп’ютерні ігри, і програма навчання, фахівці з Університету Суррея з’ ясували, що дівчатка-підлітки, які витрачали на комп’ютерні ігри більше півтора годин в день, більше схильні до зайняти точними науками, ніж їх однолітки. Теж справедливо для студентів технічних спеціальностей – вони більше годині грають у комп’ютерні ігри, ніж студентки медичних чи гуманітарних вузів.

Експерти також відзначили, що подібна зв’язок рідше спостерігається у представників чоловічої статі. Там залежність простежується тільки при певному виді ігор.

Таким чином, у вчителів і батьків є можливість заохочувати та зацікавлювати дівчаток-геймерів до вивчення точних наук з дитинства. При правильному підході, є велика ймовірність, що дівчатка-геймери виберуть для навчання точні науки.

Раніше британські психологи заявляли, що на вибір занять і оцінку власних інтелектуальних здібностей людей часто впливають стереотипи. Дівчата в ранньому віці перестають займатися складними заняттями саме із-за негативного впливу стереотипів, тоді як історія показує, що в шахових іграх жінки вибудовують більш складні стратегії і швидше вирішують, яким має бути наступний хід.

Нагадаємо, вчені зацікавилися незвичною кам’яною сокирою.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Бразильские террористы обстреляли колонну, перевозившую ядерное топливо на электростанцию

Недалеко от бразильского города Ангра-дус-Рейс наркоторговцы обстреляли колонну грузовиков, которые перевозили ядерное топливо для местной атомной станции....

Це може бути цікавим

Астрономы обнаружили самую быструю "мертвую звезду" Галактики

Астрономы из США обнаружили пульсар, разогнанный взрывом породившей его сверхновой до невиданной ранее скорости....

Автоновости

Дивіться, що пишуть

Специалисты “Нафтогаза” рассказали, почему "газ Фирташа" такой дорогой

Украинские облгазы Дмитрия Фирташа работают с многочисленными нарушениями, удорожающие цену “голубого топлива” для населения - вывод специалистов “Нафтогаза....

Загрузка...