Україна увійде в новий рік зі стабільною ситуацією на валютному ринку - думка

У новий рік Україна може ввійти зі стабільною ситуацією на валютному ринку за умови кількох факторів.

Про це зазначив на своїх сторінці у Facebook голова наглядової ради Національного банку України Богдан Данилишин, передає Соцпортал.

На його думку, така ситуація можлива, якщо вдасться отримати транш кредиту МВФ, уникнути експансії державних видатків в грудні, а також при відсутності потрясінь на світових фінансових і енергетичних ринках.

- Сезонне ослаблення гривні в 2018 році змістилося з типового періоду "вересень-жовтень" на "липень-вересень" і його потенціал, ймовірно, вичерпаний. Вважаю, дія чинників, здатних позитивно і негативно вплинути на курс гривні до кінця року, в цілому буде взаємно компенсовано, - сказав Данилишин.

Він також додав, що коливання гривні, які спостерігали цьогоріч, не настільки значні, як це відбувається з валютами багатьох країн, що розвиваються.

Нагадаємо, мера Дніпра забезпечили державною охороною.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Госбюджет-2020 принят. Какой обещают рост ВВП и курс доллара

За законопроект № 2000 о госбюджете на 2020 год проголосовало 280 нардепов, а министр финансов Оксана Маркарова отметила, что «никогда еще так рано не принимался госбю....

Це може бути цікавим

​Визначено нового учасника дорожнього руху

Верховна Рада України прийняла Закон «Про внесення змін до Закону України «Про дорожній рух» щодо організації дорожнього руху для осіб, які рухаються в кріслах ко....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

​Социальная помощь вместо пенсий в Украине: кому положены выплаты

Украинцам, в силу ряда причин не имеющим права на пенсию, положена государственная социальная помощь....

Загрузка...