Стало відомо, яка область в Україні лідирує з виробництва молока

Однак, загалом, виробництво молока за 9 місяців цього року в Україні скоротилося.

Про це повідомляє Соцпортал, посилаючись на AgroNews.

Вінницька область вже другий рік поспіль утримує лідируючі позиції з виробництва молока.

Від початку року найбільше молока вироблено саме у Вінницькій області (643,7 тис. тонн). В Полтавській - 594 тис. тонн, в Хмельницькій - 491,1 тис. тонн. За даними Асоціації виробників молока, за 10 місяців минулого року господарствам області вдалося отримати 727 тисяч тонн молока, що вивело Вінниччину на перше місце.

Загалом виробництво молока в Україні за дев’ять місяців поточного року скоротилося на 2% та склало 7,9 млн тонн. Приріст обсягів був незначним, за винятком Хмельниччини, де загальне виробництво зросло на 3,8% – до 491,1 тис. тонн.

Виробництво молока в сільськогосподарських підприємствах залишилося на рівні минулого року – 2,1 млн тонн. Найбільший приріст промислового молока був у Миколаївській області – 10,3% – до 35,2 тис. тонн. Також зросло виробництво на Тернопільщині – на 9,1% – до 59,7 тис. тонн; Кіровоградщині – на 7,1% – до 47 тис. тонн.

Водночас виробництво в господарствах населення скоротилося на 2,9% – до 5,8 млн тонн. Найбільший приріст спостерігався на Хмельниччині – 4,3% – до 365,1 тис. тонн; Луганщині – 3,3% – до 75,9 тис. тонн; Донеччині – 2,1% – до 88,5 тис. тонн.

Нагадаємо,в Україні виросло виробництво сільскогосподарської продукції.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Российский специалист объяснил причины разрушения подъездных путей Крымского моста

По свидетельству горного инженера-гидрогеолога РАН Юрия Медовара – в настоящее время идет постоянное разрушение подъездных путей к Крымскому мосту....

Це може бути цікавим

В Киеве мужчина совершил убийство и разгуливал с окровавленными ножами

В Киеве полицейские задержали мужчину, который разгуливал по городу сразу с двумя окровавленными ножами....

Автоновости

Дивіться, що пишуть

Ученые признали известное лекарство для сердца опасным для сердца

Европейские ученые заявили, что препараты для снижения высокого кровяного давления могут спровоцировать остановку сердца....

Загрузка...