Стало відомо, яка область в Україні лідирує з виробництва молока

Однак, загалом, виробництво молока за 9 місяців цього року в Україні скоротилося.

Про це повідомляє Соцпортал, посилаючись на AgroNews.

Вінницька область вже другий рік поспіль утримує лідируючі позиції з виробництва молока.

Від початку року найбільше молока вироблено саме у Вінницькій області (643,7 тис. тонн). В Полтавській - 594 тис. тонн, в Хмельницькій - 491,1 тис. тонн. За даними Асоціації виробників молока, за 10 місяців минулого року господарствам області вдалося отримати 727 тисяч тонн молока, що вивело Вінниччину на перше місце.

Загалом виробництво молока в Україні за дев’ять місяців поточного року скоротилося на 2% та склало 7,9 млн тонн. Приріст обсягів був незначним, за винятком Хмельниччини, де загальне виробництво зросло на 3,8% – до 491,1 тис. тонн.

Виробництво молока в сільськогосподарських підприємствах залишилося на рівні минулого року – 2,1 млн тонн. Найбільший приріст промислового молока був у Миколаївській області – 10,3% – до 35,2 тис. тонн. Також зросло виробництво на Тернопільщині – на 9,1% – до 59,7 тис. тонн; Кіровоградщині – на 7,1% – до 47 тис. тонн.

Водночас виробництво в господарствах населення скоротилося на 2,9% – до 5,8 млн тонн. Найбільший приріст спостерігався на Хмельниччині – 4,3% – до 365,1 тис. тонн; Луганщині – 3,3% – до 75,9 тис. тонн; Донеччині – 2,1% – до 88,5 тис. тонн.

Нагадаємо,в Україні виросло виробництво сільскогосподарської продукції.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

В Киеве в трамвае умер пассажир

Очевидцы, а затем врачи, пытались привести в чувство пассажира, однако, безрезультатно....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Michelin выпустил новые безвоздушные шины

Michelin разработали и выпустили новые безвоздушные шины Uptis....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Стало известно, сколько рейсов ​украинские авиакомпании выполнили без задержек

Украинские авиакомпании выполнили без задержек 86,2% из 5122 рейсов из аэропортов Украины в сентябре 2019 года, тогда как у иностранных авиаперевозчиков показатель сост....

Загрузка...
Загрузка...