Під час пожежі у музеї вцілів череп прадавньої жінки

У Національному музеї Бразилії після масштабної пожежі вдалося знайти майже неушкодженим череп давньої людини Лузії. Вважається, що це найдавніші рештки людини в Латинській Америці, яким близько 11 тисяч років.

Про це повідомляє Соцпортал, посилаючись на Громадське.

Директор музею оголосив, що під завалами зруйнованої будівлі вдалося знайти 80% черепа первісної жінки. Ця знахідка була «перлиною» музейної колекції.

Фахівці оптимістично налаштовані та повідомили, що можуть відновити пошкоджені ділянки черепа Лузії. Він вцілів завдяки тому, що зберігався в спеціальній металевій коробці. Саме це убезпечило давній череп від знищення вогнем.

Натомість скелет Лузії, який науковці створили спираючись на її череп та знайдені рештки, повністю згорів.

Ім’я Лузія первісній жінці дали за аналогією з Люсі — відомою знахідкою у Танзанії, вік якої оцінили в 3,5 мільйонів років.

У вересні в Ріо-де-Жанейро сталася масштабна пожежа в Національному музеї Бразилії, який є найстарішим науковим закладом країни. У 200-річному музеї зберігалося понад 20 мільйонів експонатів. Цей музей у 1818 році заснував король Португалії Жуан VI, тоді заклад називався Королівським музеєм. Королівська родина мала на меті стимулювати наукові дослідження в Бразилії. Відпочатку, там збирали зразки флори та фауни, а згодом — поповнили колекцію предметами мистецтва Давнього Єгипту, та речами, знайденими під час розкопок.

Нагадаємо, вчені розповіли, яка доля очікує дівчат-геймерів.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Названы продукты, которые провоцируют развитие смертельных болезней

Ученые назвали продукты, которые, по их мнению, могут спровоцировать появление и развитие смертельных болезней....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Скільки коштує купити квартиру в Києві: нові дані

За півроку найбільше зросли в ціні однокімнатні квартири....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Ученые создали природное противораковое вещество

Cпецифическое соединение под названим галихондрин, которое ранее ученые выявили в морских губках, обладает противораковыми действиями....

Загрузка...
Загрузка...