​ЦЗК захищає права чоловіка з особливими потребами

Днями до Центру захисту киян звернувся пан Михайло, якому нещодавно в Херсонській області відмовили у пільговому проїзді як людині з інвалідністю ІІ-ої групи. Повернувшись до Києва, чоловік звернувся до ЦЗК з питанням щодо законності таких дій.

Про це повідомляє прес-служба столичної парторганізації.

Юристи ЦЗК проконсультували пана Михайла та повідомили, що Кабінет Міністрів України дійсно прийняв Постанову №196 «Про встановлення державних соціальних нормативів у сфері транспортного обслуговування», якою встановив 30 пільгових поїздок на місяць.

Оскільки вказаною постановою безпосередньо порушуються права пана Михайла та багатьох інших пільговиків, за ініціативою заявника юридичним департаментом ЦЗК було підготовлено позов до окружного адміністративного суду міста Києва про скасування даної постанови.

Керівник Юридичного департаменту ЦЗК особисто зайнявся питанням і 19 жовтня разом із паном Михайлом подав позов до суду.

Якщо у вас склалася схожа ситуація, і ви потребуєте допомоги з оформленням позовної заяви до суду, юристи Центру захисту киян завжди готові вам допомогти. Юридичну консультацію ви можете отримати за номером 0 800 30 2019, або записатися на особистий прийом.

Центр захисту киян створено за ініціативи Юлії Тимошенко для інформування жителів міста та надання безкоштовної допомоги у вирішенні проблемних питань.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Что есть и пить для того, чтобы избежать рака (список)

Пища - один из факторов, которая может как спровоцировать рак, там и защитить от него....

Це може бути цікавим

Іноземець через жінку вбив українця

Під час застілля двоє чоловіків посварилися через знайому жінку і зловмисник вдарив свою жертву....

Автоновости

Дивіться, що пишуть

В МИДе рассказали, как голосовать на выборах украинцам, которые находятся в РФ

В Министерстве иностранных дел рассказали, что граждане Украины могут проголосовать на выборах только за пределами РФ....

Загрузка...