​Тимошенко не дозволить владі грабувати українця

У вівторок, 16 жовтня, відбулося засідання погоджувальної ради парламенту, під час якого Юлія Тимошенко звернула увагу парламентарів на антинародні дії влади.

Влада вчергове хоче підняти тарифи на газ та тепло ще на 23%. Хоча люди не можуть платити і за чинним, вже завищеним тарифом. Лідерка «Батьківщини» Юлія Тимошенко поставила перед парламентарями вимогу встановити мораторій на підвищення тарифів. Це дасть змогу людям без остраху чекати опалювального періоду.

Також, аби протистояти розграбунку газотранспортної системи, котра щорічно приносить Україні близько 3 млрд доларів, Юлія Тимошенко вимагає ухвалити закон, що забороняє буль-які махінації з ГТС.

Крім того, лідер партії Юлія Тимошенко наполягає на дотриманні прав агропромисловців та вже не перший рік активно захищає інтереси сільського населення. Цього разу вона запропонувала продовжити мораторій на продаж сільськогосподарської землі, термін дії якого закінчується у січні 2019 року. Відтак, питання вилучення землі буде закрито, що зменшить ризики як для тих селян, що займаються товарним сільськогосподарським виробництвом, так і для тих, які ведуть особисте господарство.

Як бачимо, діюча влада, зокрема Президент відверто ігнорує прості, але надзвичайно важливі потреби населення. Через таку поведінку влади в умовах складної економічної та політичної ситуації, довіра людей до них з кожним днем стає меншою, натомість є політичні сили, які готові пропонувати конкретні рішення та діяти вже зараз.

Владислав Дзівідзінський, політолог.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Польза кофе для похудения не доказана: шансы есть и они высоки

На самом деле польза кофе в процессе похудение всего лишь миф....

Загрузка...

Це може бути цікавим

"Блакитний прапор" здобули вісім столичних пляжів

Вісім пляжів столиці володіють відзнакою "Блакитний прапор"....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Украинские дизайнеры на мировых подиумах. ПАРА SOLO: история успеха

У ваших коллекций есть единый стиль? Для кого вы шьете? Создаем одежду для подростков и молодых девушек ,женщин модную одежду по новейшим мировым трендами....

Загрузка...
Загрузка...