​Тимошенко не дозволить владі грабувати українця

У вівторок, 16 жовтня, відбулося засідання погоджувальної ради парламенту, під час якого Юлія Тимошенко звернула увагу парламентарів на антинародні дії влади.

Влада вчергове хоче підняти тарифи на газ та тепло ще на 23%. Хоча люди не можуть платити і за чинним, вже завищеним тарифом. Лідерка «Батьківщини» Юлія Тимошенко поставила перед парламентарями вимогу встановити мораторій на підвищення тарифів. Це дасть змогу людям без остраху чекати опалювального періоду.

Також, аби протистояти розграбунку газотранспортної системи, котра щорічно приносить Україні близько 3 млрд доларів, Юлія Тимошенко вимагає ухвалити закон, що забороняє буль-які махінації з ГТС.

Крім того, лідер партії Юлія Тимошенко наполягає на дотриманні прав агропромисловців та вже не перший рік активно захищає інтереси сільського населення. Цього разу вона запропонувала продовжити мораторій на продаж сільськогосподарської землі, термін дії якого закінчується у січні 2019 року. Відтак, питання вилучення землі буде закрито, що зменшить ризики як для тих селян, що займаються товарним сільськогосподарським виробництвом, так і для тих, які ведуть особисте господарство.

Як бачимо, діюча влада, зокрема Президент відверто ігнорує прості, але надзвичайно важливі потреби населення. Через таку поведінку влади в умовах складної економічної та політичної ситуації, довіра людей до них з кожним днем стає меншою, натомість є політичні сили, які готові пропонувати конкретні рішення та діяти вже зараз.

Владислав Дзівідзінський, політолог.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

В МИДе рассказали, как голосовать на выборах украинцам, которые находятся в РФ

В Министерстве иностранных дел рассказали, что граждане Украины могут проголосовать на выборах только за пределами РФ....

Це може бути цікавим

Доказана польза голодания

Ученые из США, что ограничение количества калорий в ежедневном рационе имеет существенное влияние на продолжительность жизни....

Автоновости

Дивіться, що пишуть

Мужчина ограбил и изнасиловал 11-летнюю девочку в Хмельницкой области

В Хмельцницкой области на 11-летнюю девочку совершил нападения 28-летний мужчина, который ее ограбил изнасиловал....

Загрузка...