​Тимошенко не дозволить владі грабувати українця

У вівторок, 16 жовтня, відбулося засідання погоджувальної ради парламенту, під час якого Юлія Тимошенко звернула увагу парламентарів на антинародні дії влади.

Влада вчергове хоче підняти тарифи на газ та тепло ще на 23%. Хоча люди не можуть платити і за чинним, вже завищеним тарифом. Лідерка «Батьківщини» Юлія Тимошенко поставила перед парламентарями вимогу встановити мораторій на підвищення тарифів. Це дасть змогу людям без остраху чекати опалювального періоду.

Також, аби протистояти розграбунку газотранспортної системи, котра щорічно приносить Україні близько 3 млрд доларів, Юлія Тимошенко вимагає ухвалити закон, що забороняє буль-які махінації з ГТС.

Крім того, лідер партії Юлія Тимошенко наполягає на дотриманні прав агропромисловців та вже не перший рік активно захищає інтереси сільського населення. Цього разу вона запропонувала продовжити мораторій на продаж сільськогосподарської землі, термін дії якого закінчується у січні 2019 року. Відтак, питання вилучення землі буде закрито, що зменшить ризики як для тих селян, що займаються товарним сільськогосподарським виробництвом, так і для тих, які ведуть особисте господарство.

Як бачимо, діюча влада, зокрема Президент відверто ігнорує прості, але надзвичайно важливі потреби населення. Через таку поведінку влади в умовах складної економічної та політичної ситуації, довіра людей до них з кожним днем стає меншою, натомість є політичні сили, які готові пропонувати конкретні рішення та діяти вже зараз.

Владислав Дзівідзінський, політолог.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Космонавтам на МКС забросят кофе и коноплю. Конечно, в научных целях

Исследователи хотят знать, как на культуры повлияет космосВесной следующего года SpaceX доставит на МКС ростки конопли и образцы кофе....

Це може бути цікавим

Сотрудник Управления государственной охраны насмерть сбил женщину

В столице начальник одного из отделов Управления государственной охраны, сдавая назад, насмерть сбил женщину на "зебре"....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

​Зрозуміло про складне: за що наприкінці 2019 року дають Нобелівку

Також цього року оголосили лауреатів премії з літератури не тільки за 2019-й, але й за 2018 рік....

Загрузка...