Українські банки пообіцяли зменшення тарифів на міжнародні перекази

Українські банкіри допускають зниження тарифів на грошові перекази для фізичних осіб. Така заява сьогодні прозвучала під час круглого столу "Розподіл сил і ключові тенденції на ринку грошових переказів України", організованого "Фінансовим клубом".

Про це повідомляє Соцпортал, посилаючись на today.ua.

Сьогодні в Україні функціонує 35 систем грошових переказів, 13 з яких працюють на транскордонному ринку. Серед найвідоміших – платіжні системи "Юністрім", "MoneyGram", "Western Union" , "Аваль-Експрес", "Софт". Найпопулярнішими в Україні залишаються перекази коштів з карти на карту між фізособами усередині країни.

В НБУ заявили, що кількість грошових переказів в Україну перевищує число відправлених платежів. Основні валюти – долар, євро, російський рубль та інколи канадські долари.

Директор департаменту платіжних систем Національного банку Наталія Лапко зазначила, що Нацбанк не втручається в тарифну політику систем грошових переказів. Це справа самих компаній.

Начальник управління карткових продуктів і систем переказів Укргазбанку Тетяна Кириченко розповіла про переваги міжнародних переказів, серед яких – мінімальний час на оформлення переказів, присутність у різних країнах та можливість отримання переказу без відвідування відділення банку.

Начальник управління платіжних систем та карткових продуктів департаменту роздрібного бізнесу банку "Глобус" Іванна Погуляйко повідомила, що завдяки трудовим мігрантам з Польші та Чехії досить популярними стали саме міжнародні системи переказів.

Нагадаємо, стало відомо, скільки українці їдять риби.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Власти Киева рассказали, когда очистят реку Лыбедь

На восстановление легендарной киевской реки Лыбедь уйдет от пяти до семи лет....

Це може бути цікавим

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

У Київраді розповіли, скільки знадобиться часу на відновлення річки Либідь

На засіданні екологічної комісії Київської міської ради розповіли, що вже зроблено і що планується зробити для відновлення русла річки Либідь....

Загрузка...