Українські банки пообіцяли зменшення тарифів на міжнародні перекази

Українські банкіри допускають зниження тарифів на грошові перекази для фізичних осіб. Така заява сьогодні прозвучала під час круглого столу "Розподіл сил і ключові тенденції на ринку грошових переказів України", організованого "Фінансовим клубом".

Про це повідомляє Соцпортал, посилаючись на today.ua.

Сьогодні в Україні функціонує 35 систем грошових переказів, 13 з яких працюють на транскордонному ринку. Серед найвідоміших – платіжні системи "Юністрім", "MoneyGram", "Western Union" , "Аваль-Експрес", "Софт". Найпопулярнішими в Україні залишаються перекази коштів з карти на карту між фізособами усередині країни.

В НБУ заявили, що кількість грошових переказів в Україну перевищує число відправлених платежів. Основні валюти – долар, євро, російський рубль та інколи канадські долари.

Директор департаменту платіжних систем Національного банку Наталія Лапко зазначила, що Нацбанк не втручається в тарифну політику систем грошових переказів. Це справа самих компаній.

Начальник управління карткових продуктів і систем переказів Укргазбанку Тетяна Кириченко розповіла про переваги міжнародних переказів, серед яких – мінімальний час на оформлення переказів, присутність у різних країнах та можливість отримання переказу без відвідування відділення банку.

Начальник управління платіжних систем та карткових продуктів департаменту роздрібного бізнесу банку "Глобус" Іванна Погуляйко повідомила, що завдяки трудовим мігрантам з Польші та Чехії досить популярними стали саме міжнародні системи переказів.

Нагадаємо, стало відомо, скільки українці їдять риби.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

На Троещине мужчина пытался выброситься с окна

Днем 17 июня в Киева на проспект Петра Григоренко, 41 мужчина перелез за ограждение балкона и кричал о том, что хочет умереть....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Возможен теракт: стрельба и паника на параде в Канаде

Хаотичная стрельба была открыта во время парада в честь победы команды «Торонто Рэпторс» в Торонто....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Другий офіційний візит у Париж: Зеленський у Макрона

Президент України Володимир Зеленський прибув з офіційним візитом у Париж....

Загрузка...
Загрузка...