​Чи потрібен Запоріжжю півмарафон?

Проведення масштабного спортивного заходу в межах міста досить часто супроводжується дискусіями з приводу його необхідності, обмеження і змін в русі транспорту. Паралельно з обговоренням цих питань не варто забувати, що події подібного формату є величезним шансом для міста відкритися для туристів, залучити нові інвестиції та популяризувати бігову культуру в суспільстві.

До старту заключної дистанції 2nd Zaporizhstal Half Marathon в рамках Run Ukraine Running League 2018 залишилося всього кілька тижнів, саме тому ми вирішили розібратися з питанням "Чи потрібен Запоріжжю напівмарафон?".

Престиж.

Проведення великої спортивної події вважається престижним для будь-якого міста. Наприклад, Pila Half Marathon вже 18 років поспіль проходить у Польщі та є важливою подією для польських бігунів, до того ж багато спортсменів з усього світу із задоволенням беруть у ньому участь. Українські міста не є винятком, наприклад, у Запоріжжі за кілька років невелика бігова подія перетворилася на грандіозний захід міжнародного масштабу.

До того ж в рамках організації подібних збігів часто існують фандрайзинг дистанції, а зібрані кошти передаються в благодійні проекти міста. До подібних заходів з великим ентузіазмом підключаються корпоративні команди підприємств, багато медійні особистості і лідери громадської думки, максимально залучаючи увагу громадськості.

Туризм.

Бігові події подібного масштабу привертають увагу не тільки спортивної аудиторії, а й туристів з усієї України та інших країн. Проведення Zaporizhstal Half Marathon у Запоріжжі відкриває для спортсменів місто через призму туризму, піднімаючи його популярність і привабливість для гостей міста. Наприклад, Київ, Львів, Одеса та Дніпро сьогодні успішно застосовують проведення бігових заходів для залучення туристів на благо міста. Вони організовуються індивідуально або об'єднуються з іншими міськими подіями. Також варто нагадати, що розвиток туристичного потенціалу міста позитивно впливає на залучення уваги зарубіжних компаній для відкриття філій і розширення бізнесу в регіоні. Висновок очевидний: чим більше туристів відвідує місто, тим більше інвестицій воно отримує для свого розвитку.

Доступність.

На сьогоднішній день біг - найдоступніший вид спорту. Тренування не вимагають дорогого спорядження, потрібних локацій і кардинальних змін у вашому звичному графіку, звичайно ж якщо ви не професійний спортсмен. Масштабні спортивні змагання дають можливість спробувати свої сили усім бажаючим.

Міжнародні змагання об'єднують спортсменів з усього світу, є відмінним майданчиком для нових знайомств і обміну досвідом. До того ж, марафонську дистанцію можуть бігти не тільки професійні спортсмени, а й аматори, а в рамках 2nd Zaporizhstal Half Marathon спортсмени можуть вибрати дистанцію 2 км, 5 км, 21 км або естафету. Наприклад, на благодійній дистанції 2 км організатори збиратимуть кошти на придбання реабілітаційного обладнання для Клініки ортопедії, артрології та спортивної травми Запорізької обласної клінічної лікарні.

Участь у масових заходах завжди заряджає гарним настроєм, піднімає командний дух і мотивує на подальші рекорди, а кожен старт - черговий шанс для досягнення нових особистих рекордів і подолання власних можливостей.

2nd Zaporizhstal Half Marathon - наймасштабніший спортивний захід з величезним потенціалом і бажанням розвивати культуру спорту в Запоріжжі. Сподіваємося, що місто і громадськість будуть підтримувати подібні спортивні ініціативи і надалі.

Бігуни і групи підтримки, будемо раді бачити вас на старті!

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Агресивний чоловік кидався на поліцейських з сокирою: його затримали

На Київщині затримано чоловіка, який напідпитку накинувся з сокирою на поліцейського охорони....

Загрузка...

Це може бути цікавим

В Нидерландах планируют выпустить линейку электрокаров на солнечных батареях

Голландская компания Lightyear обещает запустить мелкосерийное производство электрокаров на солнечных батареях....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Что такое "честная платежка" или как можно снизить плату за тепло

Правительство инициировало программу «Честная платежка», которая ограничивает цену гигакалории тепла до 1400 грн....

Загрузка...
Загрузка...