Китайські урядовці перевіряють українські птахоферми

Результатом інспекції має стати збільшення експорту українського м’яса птиці до Піднебесної.

В Україні розпочала роботу місія Китайської Народної Республіки з метою оцінки системи державного контролю за здоров’ям птиці.

Про це Соцпортал повідомили у прес-центрі Держпродспоживлужби.

- Наше завдання – упродовж свого перебування в Україні зробити все можливе для зміцнення нашої співпраці та збільшення двостороннього товарообороту, - наголосили представники китайської делегації під час зустрічі з першим заступником Голови Держпродспоживслужби Андрієм Жуком.

Китайські колеги ознайомилися зі структурою, функціями і повноваженнями Держпродспоживслужби та її територіальних органів, системою державних лабораторій, заходами контролю за здоров’ям птиці, з процедурами державного контролю тощо.

Під час роботи місія КНР ознайомиться з роботою ДНДІ з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи, регіональних лабораторій, територіальних органів Держпродспоживслужби, відвідає ферми з вирощування птиці, птахофабрики, а також проведе зустрічі з представниками профільної асоціації птахівників.

Нагадаємо, стало відомо, у кого Україна купує свинину.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Сколько денег в следующем году уйдет на соцпомощь и пенсии

В проекте Госбюджета-2020 запланирован рост минимальной заработной платы от 4173 грн до 4723 грнБольше всего государственных средств запланировано выделить Пенсионном....

Загрузка...

Це може бути цікавим

В Сумах две девушки снимали на видео издевательства над животными

Девушки взяли двух котят и бросили животных в открытый колодец....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

​В одному в вишів Києва викладачка відмовилася проводити заняття українською

Викладачка кримінального права Київського національного економічного університету відмовила студентові у проханні вести заняття українською мовою....

Загрузка...
Загрузка...