У Києві шахраї за гроші опломбовують лічильники на воду

Особи кажуть, що мають повноваження від Київводоканалу й пропонують за грошову компенсацію опломбувати лічильник і поставити його на комерційний облік. Хоча, насправді, ця процедура безкоштовна.

Про це Соцпортал повідомили у прес-службі Київводоканалу.

- Мешканці скаржаться, що до квартир приходять невідомі, які називають себе представниками ТОВ «Мастергаз» та нібито мають повноваження від Київводоканалу, й пропонують за грошову компенсацію опломбувати лічильник і поставити його на комерційний облік. В результаті цихшахрайських дій страждають споживачі, які очікують нові платіжки з урахуванням нібито опломбованого лічильника. Київводоканал повідомляє, що, по-перше, ця процедура – безкоштовна; а, по-друге, жодна інформація про опломбування та передачу лічильників від Мастергазу на комерційний облік до Товариства не надходить.Для того, щоб не стати жертвою шахраїв, перевіряйте наявність посвідчення працівника Київводоканалу та слідкуйте, щоб у нього в документах-нарядах був вказанийномер Вашої квартири, - зазначають у Київводоканалі.

Нагадаємо, у Києві в іноземного дипломата викрали позашляховик.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

У Києві засудили злодія, котрий представлявся працівником "Київенерго"

У Києві засудили злодія, котрий представлявся працівником "Київенерго", заходив до квартир і крав....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Ученые создали природное противораковое вещество

Cпецифическое соединение под названим галихондрин, которое ранее ученые выявили в морских губках, обладает противораковыми действиями....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Стало известно, будут ли отбирать квартиры при неуплате услуг ЖКХ

Недавно стало известно, будут ли отбирать квартиры при неуплате услуг ЖКХ у граждан....

Загрузка...
Загрузка...