Стало відомо, які політичні проекти запустив Кремль в Україні

У Москві не приховують надій на те, що влада в Україні зміниться, і тоді можна буде змусити Київ піти на невигідні поступки у виконанні мінських угод. Фахівці наголошують: доки не завершиться виборчий цикл в Україні, розраховувати на компроміси з боку Росії щодо врегулювання збройного конфлікту на Донбасі не варто.

Про це йдеться у нарисі "Російське втручання у вибори: які методи використає Кремль для реваншу?" на 24tv.ua, передає Соцпортал.

Росія, яка вже має суттєвий досвід втручання у вибори. Зокрема, президента США, за що Вашингтон застосував до країни низку санкцій, а також в інших європейських країнах. Тому Москва давно запустила різні політтехнології, щоб змінити результати виборів в Україні на користь РФ.

- Кремль запустив низку політпроектів, таких як "За життя" Рабіновича, "Наші" Мураєва, "Партія миру" олігарха від "Опоблоку" Новинського. А ще є правонаступниця Партії регіонів – "Опоблок". Росія вирішила повернути у велику політику кума Путіна Медведчука, який приєднався до партії "За життя".- йдеться у тексті.
На думку експертів, Москва більше робить ставку не на президентські вибори, а парламентські. І зараз, зазначає голова правління Центру прикладних політичних досліджень "Пента" Володимир Фесенко, намагається об’єднати всі проросійські проекти.
- Москва робить ставку на те, що за умови створення об'єднаної проросійської сили, яка б зайняла перше місце на виборах, консолідувати проросійський і антимайданний електорат, щоб показати, ніби це та сила, з якою потрібно рахуватися. Цей аргумент використовуватиметься Кремлем для Заходу, як доказ "внутрішнього" конфлікту та "громадянської" війни в Україні. І цим підштовхувати Київ до вигідного Москві компромісу,

Разом з тим, за однією з гіпотез, Кремль не піде на масштабну війну проти України.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Україна стала продавати більше яблук до Євросоюзу

Найбільшими покупцями українських яблук у лютому цього року стали такі країни Євросоюзу, як Швеція, Греція та країни Прибалтики....

Це може бути цікавим

В Украину идет похолодание и мокрый снег

В Украину завтра, 26 марта синоптики прогнозируют небольшое ухудшение погодных условий....

Автоновости

Дивіться, що пишуть

Загрузка...