Підприємцям розповіли про перспективи інноваційної економіки

Одна людина з високими рівнем інтелекту для країн з інноваційним шляхом розвитку може створити умови для збільшення обсягів ВВП.

Про це Юлія Тимошенко заявила на зустрічі із представниками малого та середнього бізнесу в Києві, передає Соцпортал.

Лідер «Батьківщини» особисто спілкувалася та модерувала зустріч із більш ніж 300 підприємцями. Власники компаній, управлінці та представники профспілкових організацій підприємців зібралися, аби обговорити можливості та ризики ведення бізнесу в Україні.

Юлія Тимошенко зазначила про необхідність переходу від сировинного до інноваційного типу економіки.

- Сировинна економіка ніколи не дасть таких вибухових можливостей для збільшення обсягів ВВП та економічного підйому, як це може дати інноваційна модель розвитку. Або ми переходимо на інноваційний тип економіки, або ми ніколи не зможемо бути в одному колі з сильними країнами, - підкреслила Тимошенко.

Лідер «Батьківщини» запевнила: кредит надаватиметься під спеціальне страхування без застави і лише під 3%, як це робиться в будь-якій країні Європи.

- Новий економічний курс дозволить провести масштабну програму мікрокредитування малих підприємців. Для її реалізації будуть створені бази даних із тисяч прибуткових бізнес-планів. Людина зможе сама вибрати, який бізнес робити, – наголосила Юлія Тимошенко.

Тимошенко впевнена, що «потрібно зробити в Україні рай для людей, які готові своїм креативом працювати на Україну», адже саме креативні підприємці є запорукою підвищення загальної маржинальності бізнесу,створення робочих місць та збільшення загального достатку.

- Одна людина з високими рівнем інтелекту для країн з інноваційним шляхом розвитку може створити умови для збільшення обсягів ВВП, – пояснила лідер партії.

Тож завдання влади – створення нормальних умов для ведення бізнесу, а креативний клас зробить все інше для успіху країни.

Підприємці загалом підтримали пропозицію Юлії Тимошенко об’єднати зусилля, ставили питання та висували слушні пропозиції по доопрацюванню Нового економічного курсу. Стратегія, яка сприймається підприємцями, буде реалізована спільно з ними після президентських виборів.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Протеиновая революция приведет к росту рынка альтернативного мяса до $240 млрд

Благодаря развитию новых технологий и изменениям в рационе потребителей мясной рынок достигнет $2,7 трлн к 2040 году, считают аналитики Аналитики инвестиционной ком....

Загрузка...

Це може бути цікавим

В результате конфликта между водителями, один выстрелил в лицо другому

Нарушитель стрелял из травматического пистолета....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Рада поддержала верификацию пенсий и льгот

Парламент Украины 254 голосами принял за основу законопроект №1231 "О верификации и мониторинге государственных выплат"....

Загрузка...
Загрузка...