Стало відомо, скільки незаконної реклами демонтували у Києві

Протягом вересня у столиці демонтовано 2086 незаконних рекламних засобів (РЗ), серед яких 1455 одиниць демонтували їхні власники.

Про це повідомляє Соцпортал з посиланням на прес-службу КМДА.

- Так, було демонтовано наступні типи РЗ у кількості: банер – 509; вивіска – 697; електронне табло – 34; елементи благоустрою – 1; конструкція на даху – 13; кронштейн – 241; лайтпостер, що стоїть окремо, – 4; лайпостер на фасаді – 101; прапор, прапорець – 10; тимчасова виносна спеціальна конструкція – 298; транспарант-перетяжка над вулицею – 1; транспорт – 38; тумба, що стоїть окремо, – 39; холдер – 35; щит на фасаді – 6; щит, що стоїть окремо, – 58, - йдеться у новині.

Нагадаємо, що нові Правила розміщення рекламних засобів у Києві (стосуються всіх типів реклами, у тому числі й фасадної) уточнюють дозволені та заборонені формати конструкцій і їхні розміри. Кількість нульових зон, де реклама заборонена зовсім, теж збільшена.

Особлива увага приділена безпеці пішоходів і водіїв – рекламні конструкції не повинні перешкоджати пішохідному руху та перекривати знаки дорожнього руху, розміщуватись у місцях концентрації ДТП тощо.

Окрім того, згідно із документом, у розміщенні рекламних конструкцій має використовуватись радіальний підхід із відстанями від 40 до 150 метрів залежно від їхнього розміру: між найменшими форматами (сіті-лайтами) від 40 метрів і до 150 метрів між великими форматами (біл-бордами).

Нагадаємо, що Київ посів 75 місце в рейтингу найдорожчих міст світу.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Piquadro выпустили капсульную коллекцию к 120-летию футбольного клуба AC Milan

Итальянский бренд аксессуаров и багажа премиум-класса Piquadro, сотрудничающий с футбольной командой AC Milan, создал рюкзак Red Spirit InsideКроме того, тех кто любит и может поз....

Це може бути цікавим

Экоактивистка Грета Тунберг временно прекращает свою деятельность

Она просто хочет отдохнутьПо ее словам, ей нужен отдых после длительных кампаний по защите окружающей среды....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Как реструктуризовать долг за воду

Киевляне, накопившие долг за холодное водоснабжение, могут заключить договор реструктуризации на срок до пяти лет Такой возможностью в 2019 году воспользовались 305 ....

Загрузка...