Україні прогнозують небачений досі вірус грипу

В Україну іде новий вид грипу.

Про це повідомляє newsnetwork.tv, передає Cоцпортал.

Цього року вируватиме штам "сінгапур", який у минулому сезоні зустрічався лише частково.

Загалом очікується циркуляція більше трьох штамів вірусу, каже лікар-епідеміолог Алла Міроненко.

Алла Міроненко, лікар-епідеміолог:

"Колорадо" – это штамм викторианской линии, которая у нас превалировала. 70% больных, которые у нас были в прошлом году, были инфицированы именно этим вирусом викторианской линии. Этот "колорадо" тоже относится к викторианской линии, хоть и принципиально отличается. А ямагадской линии в наших вакцинах нет. Но у нас в прошлом году и ямагадской линии циркулировал – это не новый вирус, он у нас и был. Но он, кстати, превалировал в странах Европы в прошлом году. А в Соединенных Штатах превалировал тот "сингапур", которого мы ждем в этом году. Поскольку он в прошлом году не вошел список вакцин для стран северного полушария, он сделал высокий уровень смертей среди пожилых в Соединенных Штатах".

За симптомами "сінагапур" мало відрізняється від попередників. Проте відзначається більшими ускладненнями на бронхо-легеневу систему.

Лікарі відзначають, що вакцина, яка незабаром має поступити в Україну трикомпонентна – проти вірусів типу "сінгапур", "мічіган" та "колорадо". Спалах хвороби очікуюється на початку листопада.

Алла Міроненко, лікар-епідеміолог:

- К нам в страну четырехкомпонентные не попадают. Их делают меньше, и они, наверное, по Европе расходятся.

Цього року рівень захворюваності очікується вище, ніж у минулому. Нагадаємо, у 2017-му році лише за офіційними даними МОЗу від грипу померла 391 особа.

Нагадаємо, щораніше стало відомо, коли Україні чекати на епідемію грипу.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Литва замінить радянські вертольоти Мі-8 американськими Black Hawk

Міністерство оборони Литви має намір закупити шість універсальних вертольотів UH-60M Black Hawk у США на суму близько 300 мільйонів євро для заміни радянських вертольотів ....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Від ботулізму помер мешканець київщини

Троє людей заразилися ботулізмом на Київщині....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Украинцы с инвалидностью получат дополнительные соцвыплаты

Деньги пойдут на изготовление примерно 250 тысяч изделий для украинцев с инвалидностьюГлава Министерства социальной политики Юлия Соколовская заявила о намерении....

Загрузка...
Загрузка...