Політолог: Порошенко лобіюватиме кандидатуру колишнього регіонала у ІІ тур

Політичний експерт Андрій Вальчишин впевнений, що останні сесійні голосування у Верховній Раді демонструють те, що відбувається політична співпраця між БПП і Опозиційним блоком.

За підсумками останнього сесійного тижня, БПП і Опоблок разом проштовхнули продовження дії закону про особливий статус Донбасу, разом блокували закон, що прирівнює пропаганду «російського світу» до нацистської пропаганди, передає Соцпортал.

- На жаль, саме при Порошенку відновив свій вплив Віктор Медведчук. Саме при ньому стався скандал із контррозвідником, який мав російський паспорт. Звідси виникає питання: а чи не є і сам Петро Порошенко проросійським політиком?, – вважає Андрій Вальчишин.

Політолог переконаний, спроба звести інформаційну боротьбу президентської кампанії до того, хто є більш проросійським кандидатом, відволікає виборців від детального розгляду та аналізу програм. Саме так, спеціально створюється площа для маніпуляцій думкою народу.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

3D-принтер сохдал здоровый волосяной фолликул

Люди, страдающие от облысения, получили бесконечный источник волос для трансплантации....

Загрузка...

Це може бути цікавим

"Блакитний прапор" здобули вісім столичних пляжів

Вісім пляжів столиці володіють відзнакою "Блакитний прапор"....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Украинские дизайнеры на мировых подиумах. ПАРА SOLO: история успеха

У ваших коллекций есть единый стиль? Для кого вы шьете? Создаем одежду для подростков и молодых девушек ,женщин модную одежду по новейшим мировым трендами....

Загрузка...
Загрузка...