Вчені з’ясували на що орієнтований мозок чоловіка

Чоловічий мозок більш орієнтований на отримання сексуального контакту, ніж жіночий. Вчені пояснюють таку фізіологічну особливість еволюційними змінами.

Про це повідомляє Соцпортал, посилаючись на Цікавості.

Дослідження, покликане пояснити підвищену залежність від сексу у чоловіків, порівняно з прекрасною статтю, виявило, що розвиток мозку заторкнув область, яка відповідає за потяг. Зона, де зароджується бажання сексу, у представників сильної половини людства збільшена в 2 з половиною рази, що прямо позначається на поведінці.

Така особливість простежується в різноманітних ситуаціях.+ Наприклад, більшість насильницьких дій сексуального характеру роблять чоловіки. Вони ж в 20 відсотках випадків зраджують своїм дружинам, тоді як лише 13% жінок знаходять коханців на стороні. Є ряд психічних імпульсів і біологічних факторів, які штовхають до зґвалтування. В 2 рази частіше жінок чоловіки займаються мастурбацією і аргументують це недоліком сексу. Відомо, що після статевого дозрівання чоловічий організм виробляє тестостерону в 25 разів більше. Даний гормон еволюційно пов’язаний з проявом агресії і сексуальності, відзначають наукові фахівці.

Нагадаємо, у людей знайшли несподіввані риси неандертальців.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

ООН: в 2050 году нас будет 9,7 миллиарда человек

ООН опубликовали данные о перспективе роста населения Земли в ближайшие десятилетия....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Це писали про українську мову іноземці: старіша грецької

Українська мова напряму походить від тієї, що була у Київській Русі - відома у Європі із раннього середньовічча....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

В Киеве строители обнаружили тело мужчины

В Киеве между Харьковским и Бориспольским шоссе на участке между забором стройки и рекламным баннером рабочие нашли тело мужчины....

Загрузка...
Загрузка...