​Політолог: «Порошенко навмисне відмовчується у справі Семочка»

Політтехнолог Петро Охотін впевнений, що команда Петра Порошенка навмисне відмовчується у справі Сергія Семочка.

- Присутність у вищих ешелонах спецслужб людей, які мають російські паспорти, свідчить про фальшивий патріотизм влади. При цьому, саме патріотичні гасла стали лейтмотивом кампанії чинного Президента. Зараз команда Порошенка навмисне відмовчується у справі Семочка, щоб перечекати інформаційну хвилю, дати їй закінчитися, - акцентував політексперт, передає Соцпортал.

Загрозливу тенденцію Охотін побачив у тому, що «деякі блогери з пулу Петра Порошенка дозволяють собі висловлювання про те, що журналіста Дениса Бігуса, автора розслідування про Семочка, варто посадити. Саме з таких невинних жартів починається наступ на свободу слова».

- На Банковій намагаються показати Юлію Тимошенко як проросійську силу. Однак спільне голосування Блоку Петра Порошенка і Опозиційного блоку щодо продовження спецстатусу окупованих територій Донбасу, реакція на скандал навколо Семочка, зволікання з санкціями щодо російського бізнесу показують, що насправді влада знаходить спільну мову з російськими колами, - зауважив він.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Медведчук в игре Кремля: Путин предложил создать газового посредника

Во время визита Медведчука и Бойко в Кремль, Путин им предложил создать свое предприятие-посредник для поставок газа из РФ....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Богдан: вместо старого здания АП Украины будет оупенспейс

Зеленский, как и раньше считает, что для АП необходимо новое здание....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Київ побив черговий температурний рекорд

Минулої ночі у Києві було побито черговий температурний рекорд, який тримався ще з 1924 року....

Загрузка...
Загрузка...