У зоні ЧАЕС запрацювала сонячна електростанція

На промисловому майданчику Чорнобильської АЕС відбулася офіційна церемонія відкриття сонячної електростанції Solar Chernobyl.

Про це інформує Соцпортал, посилаючись на прес-службу ЧАЕС.

- Ми - перша АЕС, на майданчику якої генерується альтернативна енергія. Я вважаю позитивним, що на станції знову є електричні потужності, і вони дають товарну продукцію - електричну енергію, - зазначив виконувач обов'язків генерального директора ДСП ЧАЕС Валерій Сейда під час урочистостей з нагоди відкриття СЕС.

Роботи з будівництва першої сонячної електростанції потужністю 1 МВт/Пік розпочалися в жовтні 2017 року. За цей час встановлено 3762 сонячних модуля, побудовані та обладнані трансформаторні підстанції, створена система захисту конструкцій.

"Солар Чорнобиль" є спільним проектом консорціуму компаній "Rodina - Enerparc AG". Його мета - реалізація проектів відновлюваної енергетики на територіях, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Нагадаємо, набрав чинності Дисциплінарний статут Нацполіції.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

В Киеве произошло массовое ДТП с пожаром при участии маршрутки

В Киеве возле станции метро Дорогожичах произошло массовое ДТП с пожаром....

Це може бути цікавим

Под Киевом полиция со стрельбой остановила пьяного водителя

Под Киевом в Иванкове патрульная полиция со стрельбой остановила агрессивного пьяного водителя....

Автоновости

Дивіться, що пишуть

После тераката в Новой Зеландии ограничат владение оружием

В Новой Зеландии решили изменить законодательство по владению оружием после теракта в мечетях, в которых погибло 49 человек....

Загрузка...