У зоні ЧАЕС запрацювала сонячна електростанція

На промисловому майданчику Чорнобильської АЕС відбулася офіційна церемонія відкриття сонячної електростанції Solar Chernobyl.

Про це інформує Соцпортал, посилаючись на прес-службу ЧАЕС.

- Ми - перша АЕС, на майданчику якої генерується альтернативна енергія. Я вважаю позитивним, що на станції знову є електричні потужності, і вони дають товарну продукцію - електричну енергію, - зазначив виконувач обов'язків генерального директора ДСП ЧАЕС Валерій Сейда під час урочистостей з нагоди відкриття СЕС.

Роботи з будівництва першої сонячної електростанції потужністю 1 МВт/Пік розпочалися в жовтні 2017 року. За цей час встановлено 3762 сонячних модуля, побудовані та обладнані трансформаторні підстанції, створена система захисту конструкцій.

"Солар Чорнобиль" є спільним проектом консорціуму компаній "Rodina - Enerparc AG". Його мета - реалізація проектів відновлюваної енергетики на територіях, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Нагадаємо, набрав чинності Дисциплінарний статут Нацполіції.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

​Обнародованы данные об уровне загрязнения воздуха в Украине

В последние дни уровень содержания оксидов углерода в воздухе, который бы характеризовался как высокйе, в сети монитиринга гидрометслужбы не зафиксированы....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Аэропорт Борисполь возобновил работу

Аэропорт Борисполь под Киевом возобновил свою работу после остановки из-за выброса вредных веществ с содержанием аммиакаСпасатели Государственной службы по чрез....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

В столице создали специальную группу для улучшения дорожного движения

В Киеве начала функционировать координационная группа по планированию и улучшению городского трафика....

Загрузка...
Загрузка...