У столиці пройде Європейський тиждень місцевої демократії

Європейський тиждень місцевої демократії стартує в жовтні на підтримку ініціативи Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи.

Мета заходу - привернути увагу громадян, насамперед молоді, до питань місцевої демократії. Про це Соцпорталу повідомили в КМДА.

Зокрема, у школах, бібліотеках та інших освітньо-культурних закладах столиці пройдуть тематичні виставки, уроки та бесіди, присвячені принципам самоврядування у школі та правам людини, лекції щодо європейських цінностей України. Також заплановані навчальні ігри, конкурси і рольові ігри "Я – лідер учнівського самоврядування".

Так, 9 жовтня відбудеться навчальний тренінг "Залучення додаткових ресурсів для реалізації місцевих ініціатив" за участю представників ОСН та громадського сектора. А 20 жовтня стартує міський відкритий фестиваль-конкурс "Київ – європейська столиця – очима столичної молоді". Крім цього, 27 жовтня стартує ІІІ Київський дитячо-юнацький форум М18 "Менші 18 – ми можемо більше!".

До речі, "Європейський тиждень місцевої демократії" - це щорічна загальноєвропейська кампанія, яку започаткувала Рада Європи 15 жовтня 2007 року.

Нагадаємо, нічний тролейбус Києва змінить маршрут.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

​Американская астронавтика избавилась от зависимости от “Роскосмоса”

Американцы испытали “космический грузовик” Falcon-9 и теперь астронавты смогут отправляться на околоземную орбиту, на Международную Космическую станцию и дальше в ....

Це може бути цікавим

Електричка збила молодого чоловіка

Від отриманих травм внаслідок наїзду електропоїзда 21-річний чоловік загинув на місці....

Автоновости

Дивіться, що пишуть

​Донецкая команда подписала нигерийца

Дарлингтон Игвекали стал игроком "Олимпика"....

Загрузка...