У столиці пройде Європейський тиждень місцевої демократії

Європейський тиждень місцевої демократії стартує в жовтні на підтримку ініціативи Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи.

Мета заходу - привернути увагу громадян, насамперед молоді, до питань місцевої демократії. Про це Соцпорталу повідомили в КМДА.

Зокрема, у школах, бібліотеках та інших освітньо-культурних закладах столиці пройдуть тематичні виставки, уроки та бесіди, присвячені принципам самоврядування у школі та правам людини, лекції щодо європейських цінностей України. Також заплановані навчальні ігри, конкурси і рольові ігри "Я – лідер учнівського самоврядування".

Так, 9 жовтня відбудеться навчальний тренінг "Залучення додаткових ресурсів для реалізації місцевих ініціатив" за участю представників ОСН та громадського сектора. А 20 жовтня стартує міський відкритий фестиваль-конкурс "Київ – європейська столиця – очима столичної молоді". Крім цього, 27 жовтня стартує ІІІ Київський дитячо-юнацький форум М18 "Менші 18 – ми можемо більше!".

До речі, "Європейський тиждень місцевої демократії" - це щорічна загальноєвропейська кампанія, яку започаткувала Рада Європи 15 жовтня 2007 року.

Нагадаємо, нічний тролейбус Києва змінить маршрут.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

В Киеве ищут родственников пожилой женщины

В столице и Киевской области ищут родственников 81-летней Крюк Марии Ивановны....

Загрузка...

Це може бути цікавим

​Рада отсрочила введение новых правил пересечения КПВВ на Донбассе

Отсрочить вступление в действие постановления «Об утверждении Порядка въезда лиц, перемещения товаров на временно оккупированные территории в Донецкой и Луганск....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

​В ООН призвали Верховную Раду закрыть сайт «Миротворец»

Инициировать закрытие сайта «Миротворец» призвала Верховную Раду мониторинговая миссия ООН по правам человека в Украине....

Загрузка...
Загрузка...