В Румунії визначаються, чи потрібні їм одностатеві шлюби

Якщо громадяни країни підтримають запропоновані зміни до Конституції, то одностатеві шлюби стануть в Румунії неможливими.

Про це повідомляє Соцпортал, посилаючись на DW.

Сьогодні в Румунії почався дводенний референдум, на якому громадяни мають визначити чи має конституція містити визначення шлюбу як союзу між "чоловіком та жінкою". Зараз в основному законі використовується гендерно нейтральний термін "подружжя".

Ініціатива зі зміни визначення шлюбу в конституції має широку підтримку в консервативних політичних і релігійних колах. Рух "Коаліція за родину" зібрав в країні з населенням 20 мільйонів осіб три мільйони підписів з вимогою до політиків змінити конституцію.

Якщо громадяни на референдумі схвалять цю зміну, це виключить можливість дозволу для одностатевих шлюбів майбутньому. Громадянські активісти повідомляють про можливість маніпуляцій результатами голосування, оскільки під час референдуму не використовуватиметься електронна система спостереження.

Результати референдуму будуть чинними, якщо явка на ньому складе не менше 30 відсотків. Остаточні результати очікуються у понеділок, 8 жовтня. Румунія декриміналізувала гомосексуальність у 2001 році, але законодавством там не закріплено жодної форми союзу для одностатевих пар.

Нагадаємо, представники секс-меншин запевняють, що не вимагають легалізації одностатевих шлюбів.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

В воскресенье в Киеве полностью перекроют проспект Победы

В воскресенье, 23 июня, движение по столичному проспекту Победы будет полностью ограничено....

Загрузка...

Це може бути цікавим

В ПФУ детально рассказали о пересчете пенсий в июле

С 1 июля 2019 года в Украине в связи с повышением прожиточного минимума ожидается повышение пенсий....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

В Киеве погиб Дмитрий Тымчук

По его словам, Тымчук нанес себе смертельное ранение во время чистки наградного пистолета....

Загрузка...
Загрузка...