Стало відомо, коли в Україні почнуть дорожчати яблука

За оцінками фахівців з листопада цього року яблука щомісяця будуть дорожчати на 1-2 гривні за кілограм.

Про це повідомляє Соцпортал, посилаючись на kurkul.com.

Цього року в Україні зібрали рекордний врожай яблук, що значно знизило ціну на продукцію. Проте, з листопада яблука почнуть дорожчати.

Минулого року ціна на яблука у вересня-жовтні була близько 20 грн/кг. Цього ж року ціна коливається у межах 6-16 грн/кг в залежності від сорту.

Але аналітики компанії Pro-Consulting вважають, що така ситуація триватиме недовго. Вже з листопада яблука почнуть дорожчати на 1-2 грн щомісяця до наступного урожаю.

Таке зростання цін аналітики пояснюють недовгим терміном зберігання - частина яблук зіпсується, а сорти, що зберігаються довше, фермери притримають до кращих часів, коли ціни на них будуть значно вище.

Очікується, що за підсумком 2018 р. приріст обсягу валового збору яблук в Україні складе до 15%. Причина в активному інтересі фермерів до вирощування яблук за рахунок великих перспектив експорту як самих плодів, так і продуктів переробки.

Нагадаємо, в Україні стрімко дорожчає морква.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Кремль намерен не пустить Порошенко во второй тур – блогер

Кремль хочет помешать Петру Порошенко переизбраться на второй президентский срок и даже выйти во второй тур выборов, поскольку именно его Россия боится больше все....

Це може бути цікавим

МВФ может прекратить сотрудничество с Украиной

МВФ может прекратить сотрудничество с Украиной из-за нового порядка налогообложения на выведенный за рубеж капитал....

Автоновости

Дивіться, що пишуть

​WBA: Усик обязан провести бой с Лебедевым

Всемирная организация бокса обязала нашего спортсмена провести защиту своего титула в поединке против Дениса Лебедева....

Загрузка...