В Японії пропонують редагувати гени ембріонів людини

У багатьох країнах світу подібні експерименти суворо заборонені, адже на думку вчених мони можуть проводитися не лише у медичних цілях.

Експертна комісія представників міністерств охорони здоров’я та науки Японії запропонувала проект правил, які дозволили б редагування генів людських ембріонів на ранніх стадіях розвитку.

Про це повідомляє Соцпортал, посилаючись на Громадське.

Запропонований проект дозволяє модифікувати гени ембріонів в наукових цілях і накладає обмеження на втручання в ембріон в репродуктивних цілях, проте юридичної заборони на це не передбачається.

Проект з наступного місяця буде відкритим для суспільного обговорення і, в разі схвалення, набуде чинності у першій половині наступного року.

Спеціаліст з біоетики Тетсуя Ішиї з університету Хоккайдо підкреслює, що оприлюднення проекту правил означає, що Японія починає змінювати нейтральну позицію щодо генної модифікації людини і заохочує наукові дослідження в цій сфері.

Маніпуляції з ДНК ембріонів можуть відкрити багато нового про ранній розвиток людини. Крім того, вчені мають надію, що в майбутньому це може допомогти впоратись з генетичними мутаціями, що призводять до спадкових захворювань.

В багатьох країнах світу подібні дослідження заборонені, адже спеціалісти з етики та інші дослідники впевнені, що подібні маніпуляції можуть проводитись не тільки в медичних цілях.

Нагадаємо, вчені вперше очистили тіло мавпи від ВІЛ.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

В Киеве загорелся детский садик

Здание в данный момент находилось на ремонте....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Вадим Кисель удостоен ордена УПЦ святого апостола Андрея Первозванного

В светлый праздник Покрова Пресвятой Богородицы почетного президента Федерации греко-римской борьбы Украины Киселя Вадима Владимировича наградили наивысшей и с....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Лише 32 секунди знадобилося злочинцю аби поцупити роботу Сальвадора Далі

З галереї в Сан-Франциско вкрали картину Сальвадора Далі вартістю у 20 тис $....

Загрузка...
Загрузка...