У столиці об’єкти пересувної торгівлі позначать на Google-мапі

У Києві впроваджують проект із голографічної візуалізації легальних об’єктів пересувної торгівлі.

Наразі голограмами вже позначено більше 80 об’єктів у Печерському, Голосіївському, Оболонському, Деснянському та Шевченківському районах Києва, а невдовзі їх кількість зросте до 100. Про це повідомили Соцпорталу у КМДА.

Зокрема, точки, розташовані біля станцій метро «Арсенальна», «Дружби народів», «Палац спорту» та «Оболонь».

- Це додатковий запобіжний засіб проти торгівлі у невстановлених місцях, яка не лише псує естетичний вигляд міста, а ще і є небезпечною для здоров’я киян та гостей міста, – пояснює директор КП «Міський магазин» Андрій Андрущенко.

Як зазначають у комунальному підприємстві, наразі всі легальні точки розміщення засобів пересувної та об’єктів сезонної дрібнороздрібної торговельної мережі міста Києва позначено на спеціально розробленій Google-мапі, згідно затвердженої схеми.

Спеціальна голограма, розміщена, наприклад, на автовізку чи автоав’ярні, є підтвердженням наявності дозвільних документів на розміщення та торгівлю. Тобто у такий спосіб позначаються засоби вуличної пересувної торгівлі згідно договору, укладеного з комунальним підприємством «Міський магазин», яке визначено відповідальним за організацію та роботу пересувної та сезонної дрібнороздрібної торгівлі у Києві.

Нагадаємо, через футбол у роботі київського метро можливі зміни.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Це може бути цікавим

Ученые нашли гигантскую космическую "пушку"

Ученые обнаружили в Млечном Пути опасный пульсар PSR J0002+6216 (Zoomy), который подобно пушечному ядру мчится сквозь космическое пространство с огромной скоростью....

Автоновости

Дивіться, що пишуть

Вибори. П’ять хвилин тривалістю у п’ять років

Відчай. Саме так можна назвати останні соціологічні дослідження групи «Социс» - там, де позиції Порошенка начебто не відчувають наслідків «Свинарчукгейту»....

Загрузка...