У столиці об’єкти пересувної торгівлі позначать на Google-мапі

У Києві впроваджують проект із голографічної візуалізації легальних об’єктів пересувної торгівлі.

Наразі голограмами вже позначено більше 80 об’єктів у Печерському, Голосіївському, Оболонському, Деснянському та Шевченківському районах Києва, а невдовзі їх кількість зросте до 100. Про це повідомили Соцпорталу у КМДА.

Зокрема, точки, розташовані біля станцій метро «Арсенальна», «Дружби народів», «Палац спорту» та «Оболонь».

- Це додатковий запобіжний засіб проти торгівлі у невстановлених місцях, яка не лише псує естетичний вигляд міста, а ще і є небезпечною для здоров’я киян та гостей міста, – пояснює директор КП «Міський магазин» Андрій Андрущенко.

Як зазначають у комунальному підприємстві, наразі всі легальні точки розміщення засобів пересувної та об’єктів сезонної дрібнороздрібної торговельної мережі міста Києва позначено на спеціально розробленій Google-мапі, згідно затвердженої схеми.

Спеціальна голограма, розміщена, наприклад, на автовізку чи автоав’ярні, є підтвердженням наявності дозвільних документів на розміщення та торгівлю. Тобто у такий спосіб позначаються засоби вуличної пересувної торгівлі згідно договору, укладеного з комунальним підприємством «Міський магазин», яке визначено відповідальним за організацію та роботу пересувної та сезонної дрібнороздрібної торгівлі у Києві.

Нагадаємо, через футбол у роботі київського метро можливі зміни.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Киевское ​варьете "Рояль": что думают украинские звезды

Этой осенью в Киеве стартовало новое шоу для взрослых - варьете “Рояль”, которое еженедельно с аншлагом проходит в столичном Caribbean Club Concert Hall....

Це може бути цікавим

​В Подольском районе Киева иномарка на скорости влетела в столб

ДТП с участием автомобиля BMW произошло в Подольском районе Киева в ночь на четверг, 21 ноября....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Магазин домофонов и прочего оборудования для защиты дома

Домофонные системы - интернет-магазин, который работает на рынке более 12 лет, имеющий массу дипломов, наград и отзывов благодарных клиентов....

Загрузка...