Україна стала менше перекачувати нафти та газу

Зокрема, транзит газу зменшився на 6%, а транспортування нафти на 3,2%.

Про це повідомляє Соцпортал, посилаючись на УНН

За січень-серпень 2018 року територією України, за оперативними даними, протранспортовано (транзитом) 58,2 млрд. куб. м природного газу, що на 3,8 млрд. куб. м (або на 6,0%) менше, ніж за відповідний період 2017 року.

Крім того, як відмітили у Міністерстві енергетики та вугільної промисловості, протягом січня-серпня 2018 року обсяг транспортування нафти підприємствами магістральних нафтопроводів зменшився порівняно із аналогічним періодом 2017 року на 337,6 тис. тонн (або на 3,2%).

При цьому транзитом до країн Західної Європи (Словаччини, Угорщини, Румунії, Польщі, Молдови) протранспортовано на 409,4 тис. тонн (або на 4,5%) менше порівняно із аналогічним показником 2017 року, а для потреб України – більше на 71,8 тис. тонн (або на 5,5%).

За 8 місяців 2018 року частка транзитного обсягу перекачки нафти в загальному обсязі нафтоперекачування становила 86,2%, а частка нафтоперекачування на нафтопереробні підприємства України відповідно – 13,8%.

Нагадаємо, Україна поступово нарощує експорт жита.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Де найбільше зареєстровано пенсіонерів переселенців на Луганщині

У середньому пенсіонери переселенці на Луганщині отримують більш ніж 3,5 тисячі грн....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Зустріч з Президентом Латвії: Дві головні тези Володимира Зеленського по Донбасу

У Ризі пройшла зустріч Президента України Володимира Зеленського, який перебуває з офіційним візитом у Латвійській Республіці, з Президентом Латвії Егілсом Левіт....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Очищення промислових стічних вод. Досвід компанії «Люстдорф»

Площа очисного комплексу становить 7,3 тис....

Загрузка...
Загрузка...