Україна стала менше перекачувати нафти та газу

Зокрема, транзит газу зменшився на 6%, а транспортування нафти на 3,2%.

Про це повідомляє Соцпортал, посилаючись на УНН

За січень-серпень 2018 року територією України, за оперативними даними, протранспортовано (транзитом) 58,2 млрд. куб. м природного газу, що на 3,8 млрд. куб. м (або на 6,0%) менше, ніж за відповідний період 2017 року.

Крім того, як відмітили у Міністерстві енергетики та вугільної промисловості, протягом січня-серпня 2018 року обсяг транспортування нафти підприємствами магістральних нафтопроводів зменшився порівняно із аналогічним періодом 2017 року на 337,6 тис. тонн (або на 3,2%).

При цьому транзитом до країн Західної Європи (Словаччини, Угорщини, Румунії, Польщі, Молдови) протранспортовано на 409,4 тис. тонн (або на 4,5%) менше порівняно із аналогічним показником 2017 року, а для потреб України – більше на 71,8 тис. тонн (або на 5,5%).

За 8 місяців 2018 року частка транзитного обсягу перекачки нафти в загальному обсязі нафтоперекачування становила 86,2%, а частка нафтоперекачування на нафтопереробні підприємства України відповідно – 13,8%.

Нагадаємо, Україна поступово нарощує експорт жита.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

На границе нашли труп российского пенсионера

По предварительной информации на трупе 62-летнего пенсионера, который явояется гражданином РФ, следов насильственной смерти не обнаружено....

Це може бути цікавим

У Києві чергові зміни в роботі нічних тролейбусів

Чергові зміни в роботі нічних тролейбусів Києва пов’язані з заміною контактної мережі....

Автоновости

Дивіться, що пишуть

5 причин побачити виставу «Ліхтаріус. Історії оживають»

Щонеділі у Києві проходить музичне театралізоване шоу для всієї родини "Ліхтаріус....

Загрузка...