Дорого: В Україні продали черговий завод

OpenMarket (ДП “СЕТАМ” Міністерства юстиції України) продав найдорожчий лот у своїй історії - комплекс будівель цегельного заводу 170 млн грн.

Про це Соцпорталу повідомили у прес-службі відомства.

Продавцем виступив Чеський експортний банк (CEB), чиї інтереси в Україні представляє «Адвокатська компанія Гвоздій та Оберкович»,

На аукціон було виставлено комплекс будівель цегельного заводу площею понад 15 тис. кв. м, земельна ділянка площею 3,0087 гектара, та рухоме майно (устаткування та обладнання).

- Продаж заводу - чергове підтвердження ефективності OpenMarket для реалізації банківського майна. Адже це найбільша сума, яку отримував за 1 лот будь-який вітчизняний державний електронний аукціон. В цілому, ми продали непрофільних банківських активів на понад 700 млн грн. Й будемо надалі розвивати співпрацю з банками, - зазначив генеральний директор ДП «СЕТАМ» OpenMarket Віктор Вишньов.

Нагадаємо, з'явилися пропозиції щодо стратегії розвитку київського транспорту.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Правила выбора садовой пилы – как и где осуществить покупку

Каждый садовод и огородник знает, что без специального инструмента при уходе за участком не обойтись, и рост и развитие растений напрямую зависят от того, какой ухо....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Как рассчитать будущую пенсию по формуле ПФУ

При этом точный размер будущей выплаты могут рассчитать только в Пенсионном фонде....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Еще один шаг Украины в НАТО: спецназ сертифицирован НАТО

Впервые в истории НАТО, когда сертификацию получила группа военных не из стран Альянса....

Загрузка...
Загрузка...