​Політолог: «Влада намагатиметься показати проблеми українців неважливими»

На початок жовтня претенденти на пост Президента України відчувають необхідність підтримки ще більш гаряче. Передвиборні штаби змагаються у гучних слоганах і кольорах бордів.

Так прокоментував політолог Петро Охотін передвиборну ситуацію, передає Соцпортал.

Проте, за його словами, більшість політтехнологів випускають з поля зору той факт, що у громадян випрацювався імунітет на політичну рекламу. Соціологічні дані показують, що вони готові підтримувати того кандидата, який пропонує програму та реагує на актуальні питання.

- За результатами досліджень можна сказати, що лідирує Юлія Тимошенко. Рівень їїпідтримки у порівнянні з іншими – вище похибки. І це логічно. Її суперником є Петро Порошенко. Влада намагатиметься показати проблеми українців неважливими. Команда Президента говорить патріотичні речі про армію, мову та Томос. При цьому Петро Порошенко уникає відповідей на життєві питання, - зазначив експерт.

- Зараз відбувається підвищення ціни на газ. На даний момент Тимошенко першою запропонувала системне рішення. По-перше, вона пропонує зупинити спробу приватизації газотранспортної системи. При ринковій ціні у 300 мільярдів доларів її хочуть купити в держави за 7 мільярдів доларів. Схема відома ще з дев’яностих років – обдурити державу та привласнити стратегічний об’єкт, - підкреслив Охотін.

- По-друге, Юлія Тимошенко робить акцент на видобутку природного газу. Збільшення обсягів власного видобутку газу дозволить не лише стримувати ціни, але й наповнювати бюджет. По-третє, ліквідувати «Нафтогаз». Менеджмент цієї організації отримує високі премії, проте насправді зараз «Нафтогаз» заробляє на посередництві та завдяки своєму статусу монополіста. Ліквідація «Нафтогазу» не знімає боргових зобов’язань з російського «Газпрому», як вважають деякі експерти, адже він має повернути гроші державі Україні, на рахунки організації, яка вважатиметься правонаступником «Нафтогазу» по боргових зобов’язаннях, - вважає Петро Охотін.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

В столице ночью горел крупный рынок

В Киеве на Демеевском рынке ночью загорелся один из МАФов, в результате чего случился масштабный пожар из-за распространения огня....

Це може бути цікавим

Популярний київський трамвай декілька днів не буде курсувати

Тимчасова відміна нічного руху трамваю номер №1пов’язана із із проведенням ремонту трамвайної колії....

Автоновости

Дивіться, що пишуть

В столице вандалы повредили статую бизона у входа в зоопарк

В столице повердили статую бизона, которая находится у входа в зоопарк....

Загрузка...