Під КМДА пройшла акція на захист "Кінопанорами" та "України"

​2 жовтня об 11 годині під КМДА небайдужі кияни зібралися на акцію "Збережемо Києву "Україну" та "Кінопанораму".

З 1 жовтня 2018 року закрито одразу два легендарних стодичних кінотеатри - "Україну" та "Кінопанораму". Дані кінотеатри уже довгий час були культовими місцями любителів кінематографу, а самі установи відігравали важливу ролі у культурному житті.

Активісти-кінематографісти та просто небайдужі кияни оперативно зібралися на акцію протесту під КМДА. Про це повідомляє Соцпортал.

- Відтак глядачів позбавлено можливості дивитися кінострічки, як українського, так і світового кіно, одразу у двох популярних кінотеатрах в центрі міста. Чи можуть небайдужі кияни відстояти улюблені кінотеатри і не допустити появи на їхньому місці нових торгівельний центрів чи готелів? Це питання для початку буде поставлене перед міською владою. Саме на її очах та за її байдужого невтручання щезає унікальна атмосфера Києва, міста натхнення., - коментують організатори акції.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

У Києві зменшать вартість опалення за допомогою новітніх технологій

За допомогою системи погодного регулювання мешканці можуть настроїти відповідну температуру в будинку....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Рада поддержала верификацию пенсий и льгот

Парламент Украины 254 голосами принял за основу законопроект №1231 "О верификации и мониторинге государственных выплат"....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Как звучит архитектура Украины

Необычный музыкально-визуальный проект уже успел записать два эпизода: в дворцово-паркового комплексе Качановка и на берегах киевского водохранилища в Вышгороде....

Загрузка...
Загрузка...