На Вінничині сталося масове отруєння у ресторані

На лікарняних ліжках опинилися 24 людини, серед яких одна дитина.

29 вересня 2018 року зареєстровано спалах гострої кишкової інфекції у м. Могилів-Подільський після організації поминального обіду в ресторані "Київська Русь", що відбувся 28 вересня 2018 року та на якому були присутні 64 особи.

Про це Соцпортал, повідомили у Держпродспоживслужбі Вінницької області.

В окружній лікарні інтенсивного лікування м. Могилів-Подільський перебуває 24 особи, в тому числі 1 дитина 9 років, із попереднім діагнозом "Гострий гастроентероколіт" середнього ступеню важкості. Постраждала дитина захворіла після вживання страв (налисники з сиром та рулет курячий в клярі), принесеними з обіду.

Ресторан "Київська Русь", зі слів власника, працює лише на замовлення.

Обід готували три працівники кафе та стороння особа, яка їм допомагала. У всіх працівників кафе в наявності особові медичні книжки з пройденими медичними оглядами в липні 2018 року.

Приміщення харчоблоку утримується в антисанітарному стані, в одному приміщенні суміщено "гарячий цех", цех холодних закусок та складське приміщення. Холодильного обладнання недостатньо, температурний контроль зберігання продуктів не проводиться, товарне сусідство в холодильнику не дотримується, добові проби відсутні. Обладнання, допоміжні столи та інвентар не мають маркування, утримуються в антисанітарному стані. Порушені правила миття та дезінфекції посуду.

Працівники кафе та їх помічник обстежені раптовим методом на носійство збудників кишкових інфекцій.

Нагадаємо, школяр-вбивця залишиться під вартою.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

ИИ создал новые противотуберкулезные препараты

Программное обеспечение помогло предсказать, в какие комбинации можно объединять препараты для создания новых способов лечения туберкулеза....

Це може бути цікавим

Куди піти в грудні: Національна опера України

17 грудня - балет «За двома зайцями» (Ю....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

​Стало известно, насколько за последние 3 года в Украине подорожала коммуналка

За последние три года цены на коммунальные услуги в Украине увеличились на 26%....

Загрузка...