Юлія Тимошенко заявила про наміри ліквідувати НАК «Нафтогаз»

28 вересня під час прес-конференції в м. Київ Юлі Тимошенко заявила про намір ліквідувати НАК «Нафтогаз» після виборів.

Лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко зазначила, що «Нафтогаз» перетворився в корумпованого посередника, що продає український газ самим українцям за завищеними цінами. За її словами, завдяки цьому і наведення порядку на ринку палива тарифи для громадян можна знизити мінімум удвічі.

- Бачу, що своєю заявою про наміри ліквідувати «Нафтогаз» я розворушила осине гніздо, - написала вона в своєму фейсбуці. - «Росія і Газпром» заплатять все до останньої копійки ... І всі отримані гроші підуть не на мільйонні премії керівництву «Нафтогазу» і не в кишені до влади. Ці гроші - для людей.

Юлія Тимошенко додала, що ГТС приносить Україні близько 3 мільярдів доларів щорічно і може використовуватися для транспортування вітчизняного газу, якого не так давно добували більше 60 млрд кубометрів, а зараз тільки трохи більше 20.

За словами нардепа Сергія Соболєва, ліквідація «Нафтогазу» в нинішньому його вигляді є і однією з вимог Третього енергопакету ЄС. Документ забороняє існування вертикально інтегрованих корпорацій, які контролюють не менше двох третин газового ринку, і рекомендує розділити видобуток, постачання і транзит, ліквідуючи при цьому непотрібні структури.

Нагадаємо, що раніше Юлія Тимошенко закликала Верховну Раду України звернутися до Кабінету Міністрів України та Президента України із закликом провести з Європейським Союзом консультації щодо виконання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС з питання неприпустимості будівництва газопроводу «Північний потік-2».

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Зустріч з Президентом Латвії: Дві головні тези Володимира Зеленського по Донбасу

У Ризі пройшла зустріч Президента України Володимира Зеленського, який перебуває з офіційним візитом у Латвійській Республіці, з Президентом Латвії Егілсом Левіт....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Очищення промислових стічних вод. Досвід компанії «Люстдорф»

Площа очисного комплексу становить 7,3 тис....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

​В Украине в октябре снижены цены на газ для населения

На 220 гривен будут снижены тарифы на газ для населения и других потребителей в Украине в октябре....

Загрузка...
Загрузка...