Юлія Тимошенко заявила про наміри ліквідувати НАК «Нафтогаз»

28 вересня під час прес-конференції в м. Київ Юлі Тимошенко заявила про намір ліквідувати НАК «Нафтогаз» після виборів.

Лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко зазначила, що «Нафтогаз» перетворився в корумпованого посередника, що продає український газ самим українцям за завищеними цінами. За її словами, завдяки цьому і наведення порядку на ринку палива тарифи для громадян можна знизити мінімум удвічі.

- Бачу, що своєю заявою про наміри ліквідувати «Нафтогаз» я розворушила осине гніздо, - написала вона в своєму фейсбуці. - «Росія і Газпром» заплатять все до останньої копійки ... І всі отримані гроші підуть не на мільйонні премії керівництву «Нафтогазу» і не в кишені до влади. Ці гроші - для людей.

Юлія Тимошенко додала, що ГТС приносить Україні близько 3 мільярдів доларів щорічно і може використовуватися для транспортування вітчизняного газу, якого не так давно добували більше 60 млрд кубометрів, а зараз тільки трохи більше 20.

За словами нардепа Сергія Соболєва, ліквідація «Нафтогазу» в нинішньому його вигляді є і однією з вимог Третього енергопакету ЄС. Документ забороняє існування вертикально інтегрованих корпорацій, які контролюють не менше двох третин газового ринку, і рекомендує розділити видобуток, постачання і транзит, ліквідуючи при цьому непотрібні структури.

Нагадаємо, що раніше Юлія Тимошенко закликала Верховну Раду України звернутися до Кабінету Міністрів України та Президента України із закликом провести з Європейським Союзом консультації щодо виконання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС з питання неприпустимості будівництва газопроводу «Північний потік-2».

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Украина завалила Египет кукурузой

В первой половине этого месяца Египет импортировал кукурузу исключительно из Украины....

Це може бути цікавим

В Киеве популярную станцию метро частично перекроют

В Киеве станцию метро "Святошин" частично закроют на вход в связи с ремонтом....

Автоновости

Дивіться, що пишуть

​Американская астронавтика избавилась от зависимости от “Роскосмоса”

Американцы испытали “космический грузовик” Falcon-9 и теперь астронавты смогут отправляться на околоземную орбиту, на Международную Космическую станцию и дальше в ....

Загрузка...