Декілька київських автобусів змінять маршрути руху

З 2 жовтня 2018 року до закінчення робіт (орієнтовно до 7 жовтня) від початку руху змінено трасу слідування автобусних маршрутів 9 ,90 у зв'язку з проведенням капітального ремонту дорожньої частини транспортної розв’язки на перетині просп. Леся Курбаса, вул. Гната Юри та вул. Володимира Покотила.

Про це Соцпортал повідомили у Київпастрансі.

Автобуси маршруту №9 курсуватимуть за схемою: в напрямку вул. Булгакова від ст.м. «Лук’янівська» до просп. Леся Курбаса за діючим маршрутом, далі – бульв. Кольцова – вул. Симиренка, далі за діючим маршрутом».

Автобуси маршруту №90 курсуватимуть за схемою: від площі Валерія Марченка в напрямку вул. Григоровича Барського до просп. Леся Курбаса за діючим маршрутом, далі просп. Леся Курбаса – бульв. Кольцова, далі за діючим маршрутом.

Нагадаємо, у Києві зіштовхнулися швидісні трамваї.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Ученые рассказали, почему кости становятся хрупкими в старости

Ученые из СШа выяснили, что у пожилых людей с возрастом после серьезных переломов конечностей плохо восстанавливаются конечности по причине растущего уровня вос....

Це може бути цікавим

В ЦИК показали, как будет выглядеть избирательный бюллетень

Центральная избирательная комиссия показала, как будет выглядеть избирательный бюллетень на выборах президента 31 марта....

Автоновости

Дивіться, що пишуть

Профессор Maryk Srochosh: Гигантские океанические волны существуют и их сила растет

Сила и высота единичных гигантских волн в океане возрастает из-за глобальных климатических изменений....

Загрузка...