У їдальні одного з столичних гіпермаркетів отруїлися люди

Семеро постраждалих опинилися на лікарняних ліжках. У трьох з них діагностовано сальмонельоз.Їдальню тимчасово закрили.

Про це Соцпортал повідомили у Держпродспоживслужбі Києва.

Станом на 28.09.2018, зареєстровано 8 випадків захворювання на ГГЕК, пов'язаних із вживанням їжі в їдальні магазину "ЕПІЦЕНТР ".

Семеро хворих госпіталізовано. Всі хворі бактеріологічно обстежені, у трьох хворих виділено Salmonella enteritidis гр. D.

Спеціалістами Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві проведено санітарно-епідеміологічне обстеження їдальні для встановлення причин та умов, що призвели до виникнення і поширення інфекційних хвороб.

За результатами санітарно-епідеміологічного обстеження виявлено не дотримання оператором ринку Закону України "Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів" в частині вимог до гігієни персоналу потужностей.

В ході здійснення позапланового заходу (інспектування) для проведення лабораторних досліджень відібрано 5 проб харчових продуктів, в т.ч. 1 пробу сировини (свинини), 40 змивів з об'єктів навколишнього середовища, 2 проби води питної водопровідної, бактеріологічно обстежено 13 працівників закладу. Лабораторні дослідження тривають.

Також видано Рішення про тимчасове припинення виробництва та/або обігу харчових продуктів від 28.09.2018 № 6.

Нагадаємо, у Києві знову заборонили продал алкоголю вночі.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

У Харкові "замінували" ринок

Жартівнику загрожує від 2 до 6 років Поліція затримала харків'янина за підозрою у завідомо неправдивому повідомленні про мінування ринку....

Це може бути цікавим

Сепсис убивает в 5 раз чаще, чем рак груди

На долю сепсиса приходится 20% всех смертей на нашей планете - исследование В США заражения крови уносят в 5 раз больше жизней американцев, чем весьма распространенн....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Сотрудники Лувра бастуют: Музей закрыт

Многие туристы приехали в Париж специально, чтобы посмотреть выставку Леонардо да Винчи, посвященную 500-летней годовщине смерти творца, однако, у них ничего не вышл....

Загрузка...