Стали відомими найбільш злісні депутати-прогульники Верховної ради

Згідно з інформацією з офіційного сайту Верховної Ради, 11 депутатів жодного разу не проголосували, із них усі за даними письмової реєстрації із невідомих причин. 6 із цих депутатів перебувають під слідством, втекли з країни або написали заяву про складання повноважень.

Про це повідомляє Соцпортал з посиланням на рух "Чесно".

Народні депутати не завжди беруть участь у голосуванні попри присутність: у вересні присутність склала 82,7%, а голосування - 52,2%.

Понад 50% голосувань пропустили - 202 нардепи

Понад 90% голосувань пропустили - 40 нардепів

- У найбільшій кількості голосувань не брали участь народні обранці від фракції “Воля народу” (81%), у найменшій - депутати від “Народного фронту” (68%)- повідомили у "Чесно".

Найбільшу кількість голосувань вересня не відвідали народні обранці з фракції “Батьківщина” (45%) і позафракційні нардепи (32,8%).

Раніше, як передавав Соцпортал, депутат Київради розповіла, як заощаджувати на опаленні.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Как распознать рак глаза

Это редкое, но крайне опасное заболевание Немецкие медики поясняют, что существуют два вида рака глаза: ретинобластома и хориоидальная меланома, об этом пишет журн....

Це може бути цікавим

Бет Харт: испытание талантом и славой

«Когда я училась, мне было тесно в классическом жанре....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Полиция приглашает на акции протеста против насилия

Только малая часть населения Киева осведомлена относительно гендерного насилия В воскресенье, 8 декабря, в 11:00 на Крещатике в районе дома № 15/4 состоятся мероприяти....

Загрузка...