Українські яблука нецікаві європейським покупцям

Вітчизняним аграріям необхідно вивчити попит закордонного споживача і переорієнтуватися на більш затребувані сорти. Такої думки дотримується директор департаменту агропромислового розвитку Херсонської ОДА Олександр Паливода.

Про це повідомляє Соцпортал, посилаючись на АгроЮг.

Так, за словами чиновника, минулого року з Херсонської області було експортовано 1,8 тис. тонн яблука на 560 тис. доларів США. Але 90% цього об’єму імпортувала тільки Білорусь.

- Проблема експорту нашого яблука до більшості країн полягає в тому, що багато сортів, які традиційно вирощують українські садоводи, просто «не розуміють» у європейських країнах. Тому дана ситуація має спонукати наших агровиробників ретельно вивчити попит закордонного споживача і переорієнтуватись на більш затребувані сорти, – вважає чиновник.

Окрім того, за його думкою, сільгоспвиробникам України варто працювати над покращенням агротехнології для отримання високоякісного товарного яблука, приділяючи увагу сортуванню та упаковці.

Нагадаємо, Україна побила рекорд з експорту органічної сої.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Двое украинцев пытались вывезти в Польшу янтаря на 50 тысяч евро

Двое украинцев пытались переправить через реку Западный Буг больше 100 кг янтаря на 50 тысяч евроПоймали контрабандистов польские пограничники....

Це може бути цікавим

Много спать - опасно

У того, кто спит более 9 часов в сутки, может случиться инсульт - ученые Исследование о вреде долгого сна провели китайские ученые....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

​В Японии запустили сервис краткосрочного обмена автомобилями

В Японии запустили сервис Caroset, который позволяет пользователям меняться машинами....

Загрузка...