Упродовж квітня-червня партії розтринькали на рекламу 60 млн

Політпартії та потенційних кандидатів у президенти закликали відмовитися від реклами до офіційного старту виборчої кампанії.

Про це йдеться на офіційному сайті Комітету виборців України, передає Соцпортал.

Так, за підрахунками КВУ, у порівнянні із І кварталом загальні витрати партій в ІІ кварталі 2018 року збільшилися маже вдвічі (100,1 млн проти 177,1 млн).

Загалом всі українські партії впродовж квітня-червня витратили на рекламу 60 млн грн. Із парламентських партій найбільше витратила "Батьківщина" (24,8 млн.), із позапарламентських – "Основа" (8,8 млн.).

При цьому офіційний старт виборчої кампанії із виборів глави держави відбудеться лише за дев'яносто днів до дня голосування – на початку січня 2019 року.

- Це дозволить зменшити найбільш витратну статтю виборчих бюджетів – телевізійну рекламу і створити більш рівні можливості для тих кандидатів, які не мають коштів для подібного політичного марнотратства, - підсумував голова КВУ Олексій Кошель.

Нагадаємо, десятеро з 14 кандидатів у президенти провалюють роботу в Раді - КВУ.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

ГПУ: Ложкіна, Гонтареву, Філатова викликали на допит

До ГПУ викликали на допит екс-посадовців....

Загрузка...

Це може бути цікавим

33-роковини Чорнобильської трагедії: як згадуватимуть у Києві

До 33-х роковин Чорнобильської трагедії у столиці відбудуться урочисті та пам’ятні заходи: покладання квітів, мітинги-реквієми, тематичні виставки....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

​Чим корисна муніципальна картка «Картка киянина»

Також, «Картка киянина» — один із видів столичного е-квитка....

Загрузка...
Загрузка...