Відтепер патрульні мають право виставляти з оселі тих, хто вчиняє домашнє насильство

12 вересня набрав чинності Наказ МВС України щодо термінових заборонних приписів у ситуаціях домашнього насильства.

- Цей документ є доволі важливим у світлі змін до Кримінального та Кримінального процесуального кодексів України, що будуть чинними вже на початку 2019 року й полегшать реалізацію положень Конвенції Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу з цими явищам, - сказала Тетяна Ковальчук.

Вона пояснила, що від сьогодні правоохоронці, які приїжджають на виклик щодо вчинення домашнього насильства, зможуть подбати про безпеку жертви, одразу виписавши кривднику терміновий припис, повідомляє Соцпортал із посиланням на прес-службу МВС.

Такий припис накладатиме на правопорушника зобов’язання залишити місце проживання (перебування) постраждалої особи; міститиме заборону на вхід та перебування в цьому місці; а також заборонятиме кривднику в будь-який спосіб контактувати з постраждалою особою.

Відповідно, законодавчі новації дозволять негайно усунути загрози життю чи здоров’ю постраждалої особи, повністю убезпечивши жертву від агресора.

Нагадаємо, психічно хворий чоловік спалив машину сусіда.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

В подъезде многоэтажки повесился мужчина

Тело самоубийцы утром обнаружил сосед....

Це може бути цікавим

В Германии в архиве нашли удостоверение "Штази" на имя Путина

В Германии в архивах Министерства государственной безопасности ГДР ("Штази") найдено удостоверение, выданное на имя президента РФ Владимира Путина....

загрузка...

Автоновости

Дивіться, що пишуть

Ученые нашли под землей затерянный мир

Ученые нашли под землей затерянный мир....