У Києві Сергій Жадан презентує нову збірку віршів

14 вересня в Київському будинку офіцерів ​один з найпопулярніших поетів і письменників нашої країни Сергій Жадан особисто презентує нову книгу віршів «Антена».

Збірка складається з 80-ти нових віршів і вийде відразу у двох форматах – повноколірний арт-бук та його чорно-біла покет-версія.

«Антена» – це поетичний звіт за останні два роки. Фактично складається так, що цими роками вірші пишуться як своєрідний поетичний щоденник. І «Антена» в такому контексті є органічною складовою трилогії, двома попередніми частинами якої є «Життя Марії» та «Тамплієри». Ці книги краще й читати, на мою думку, в такій послідовності – вони одна одну доповнюють та розвивають», – говорить Сергій Жадан, якого цитує Bukvoid.

На думку критиків, «Антена» є чи не найглибшою та найпотужнішою книгою Жадана, чиї зримовані біблійні цитати й газетні хроніки, інтимні щоденники і церковні проповіді дозволяють глибоко відчути те, що хотів донести поет. І Жадану, який є громадським активістом, волонтером, музикантом, фронтменом ска-групи “Жадан і Собаки”, фігурантом шкільних хрестоматій та ймовірним лауреатом Нобелівської премії, справді є що сказати.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Порт "Ольвія" віддадуть на концесію

МІУ почало прийом заявок на участь у концесійному конкурсі для порту Ольвія....

Загрузка...

Це може бути цікавим

​В Киеве на территории университета повесился парень

Молодой человек обнаружен повешенным на территории Киевского национального университета культуры и искусств утром в понедельник, 21 октября....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

​В США призвали включить полк «Азов» в список террористических организаций

Внести полк «Азов» в список террористических организаций потребовали от Госдепа США конгрессмены....

Загрузка...
Загрузка...