У Києві Сергій Жадан презентує нову збірку віршів

14 вересня в Київському будинку офіцерів ​один з найпопулярніших поетів і письменників нашої країни Сергій Жадан особисто презентує нову книгу віршів «Антена».

Збірка складається з 80-ти нових віршів і вийде відразу у двох форматах – повноколірний арт-бук та його чорно-біла покет-версія.

«Антена» – це поетичний звіт за останні два роки. Фактично складається так, що цими роками вірші пишуться як своєрідний поетичний щоденник. І «Антена» в такому контексті є органічною складовою трилогії, двома попередніми частинами якої є «Життя Марії» та «Тамплієри». Ці книги краще й читати, на мою думку, в такій послідовності – вони одна одну доповнюють та розвивають», – говорить Сергій Жадан, якого цитує Bukvoid.

На думку критиків, «Антена» є чи не найглибшою та найпотужнішою книгою Жадана, чиї зримовані біблійні цитати й газетні хроніки, інтимні щоденники і церковні проповіді дозволяють глибоко відчути те, що хотів донести поет. І Жадану, який є громадським активістом, волонтером, музикантом, фронтменом ска-групи “Жадан і Собаки”, фігурантом шкільних хрестоматій та ймовірним лауреатом Нобелівської премії, справді є що сказати.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

На Киевщине будут судить женщину, которая зарезала своего сожителя

На Киевщине прокуратура объявила подозрение женщине, которая зарезала своего сожителя....

Це може бути цікавим

Киевскому застройщику удалось избежать наказания за гибель и увечья крановщиц

Как рассказала женщина Профсоюзу строителей и промышленности строительных материалов Украины, увечья она получила в конце 2012 года на стройке, которую проводила к....

загрузка...

Автоновости

Дивіться, що пишуть

В Одессе загорелся трамвай с пассажирами

На некоторое время двери трамвая заклинило и люди в панике не знали, как выбраться из дымящегося вагона....