У Києві Сергій Жадан презентує нову збірку віршів

14 вересня в Київському будинку офіцерів ​один з найпопулярніших поетів і письменників нашої країни Сергій Жадан особисто презентує нову книгу віршів «Антена».

Збірка складається з 80-ти нових віршів і вийде відразу у двох форматах – повноколірний арт-бук та його чорно-біла покет-версія.

«Антена» – це поетичний звіт за останні два роки. Фактично складається так, що цими роками вірші пишуться як своєрідний поетичний щоденник. І «Антена» в такому контексті є органічною складовою трилогії, двома попередніми частинами якої є «Життя Марії» та «Тамплієри». Ці книги краще й читати, на мою думку, в такій послідовності – вони одна одну доповнюють та розвивають», – говорить Сергій Жадан, якого цитує Bukvoid.

На думку критиків, «Антена» є чи не найглибшою та найпотужнішою книгою Жадана, чиї зримовані біблійні цитати й газетні хроніки, інтимні щоденники і церковні проповіді дозволяють глибоко відчути те, що хотів донести поет. І Жадану, який є громадським активістом, волонтером, музикантом, фронтменом ска-групи “Жадан і Собаки”, фігурантом шкільних хрестоматій та ймовірним лауреатом Нобелівської премії, справді є що сказати.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

У столиці пройде унікальний концерт «Майстри ілюзії та оркестр»

У Києві відбудеться весняне магічне шоу для дітей та дорослих....

Це може бути цікавим

Чоловік накинувся з ножем на дружину, потім встромив ніж собі у живіт

В одному із сіл Тернопільської області чоловік, повернувшись із заробітків, вивів дружину у поле, декілька разів вдарив її ножем, а потім порізав самий себе....

Автоновости

Дивіться, що пишуть

Курс на НАТО и ЕС окончательно закреплен: Президент подписал изменения в Конституцию

Об этом он заявил сегодня, 19 февраля на заседании Верховной Рады, передает Соцпортал со ссылкой на Громадьске....

Загрузка...