У мозку людини знайшли клітини, які відповідають за сміливість

Біологічні механізми у мозку, що визначали схильність людини до рішучих дій, і до тепер лишалися загадкою, тепер розкриті.

вчені з шведського Університету Уппсала і Федерального університету Ріо Гранде ду Норте у Бразилії виявили групу клітин у гіпокампі головного мозку, які відіграють ключову роль у визначенні сміливості у поведінці, а також у виникненні відчуття тривоги.

Про це повідомляє Соцпортал, посилаючись на УНІАН.

Науковці помітили, що деякі нейрони, які називають OLM-клітинами, під час стимулювання виробляють певний тип мозкових хвиль, які спостерігаються у тварин, коли вони почуваються захищеними у небезпечному середовищі. Приміром, такі хвилі з’являються, коли вони ховаються від хижака.

Маніпуляції з OLM-клітинами показали, що вони впливають на поведінку, породжуючи відчуття тривоги і змінюючи готовність ризикувати. Відкриття цього механізму може мати серйозний вплив на те, як медицина підходить до лікування патологічних тривожних станів у людей. Читайте також Вчені: мозок деяких людей сприймає музику як спілкування Тим паче, що у таких пацієнтів сильно порушена здатність поводитися впевнено і сміливо. Нормальна тривога – важливий механізм виживання. Тому що вона допомагає уникнути загроз і захиститися від шкоди. Але багато людей сьогодні страждають від хронічних нападів тривоги, які сильно погіршують якість їхнього життя.

Нагадаємо, стало відомо, наскільки холестерин небезпечнний для серця.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Ученые: причина старения в мутациях соматических клеток

Американские специалисты нашли клетки, в которых старение в организме ускоряется с возрастом....

Загрузка...

Це може бути цікавим

ФСБ РФ решает:почему криминал поднял голову в Украине

Воры в законе в Украине дестабилизируют ситуацию....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Чиновник преміював дружину: отримав звинувачення у корупції

У Київській області чиновник преміював дружину і в результаті отримав звинувачення у корупції....

Загрузка...
Загрузка...