В Україні відкрили ще одне газове родовище

За оцінками фахівців його запаси можуть становити близько 1 млрд куб м блакитного палива.

АТ «Укргазвидобування» продовжує активні геологорозвідувальні роботи на наявних ліцензіях, відкривши третє за цей рік родовище у Харківській області.

Про це Соцпортал повідомили у прес-службі компанії.

На етапі геологічного вивчення, за оцінкою УкрНДігазу, запаси відкритого родовища становлять щонайменше 375 млн куб. м, а перспективні ресурси родовища загалом можуть становити близько 1 млрд куб м блакитного палива.

Відкриття родовища відбулося в серпні 2018 року після завершення буріння та випробування пошукової свердловини, яка була закладена за результатами виконаних сейсморозвідувальних робіт та в межах спеціального дозволу на користування надрами, отриманого у 2014 році.

Сьогодні проводяться роботи з облаштування свердловини та введення її у пробну експлуатацію, а також продовжуються пошуковорозвідувальні роботи на новому родовищі.

Нагадаємо, що в травні та червні цього року вже було відкрито два нових родовища у Харківській області на ділянках надр, спецдозволи на які було отримано до 2017 року.

На жаль, питання видачі спецдозволів на нові ділянки досі залишається невирішеним, а державна програма нарощування видобутку передбачає, що Товариство щороку отримуватиме 15-20 спецдозволів на нові ділянки для відкриття нових родовищ.

Нагадаємо, аеропорт "Бориспіль" планує витратити півтора мільйони гривень на холодильну камеру.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Ще одного любителя полазити по вагонах вдарило струмом

На Харківщині, 15-річний підліток заліз на дах вантажного вагону та випадково торкнувся електричних дротів....

Загрузка...

Це може бути цікавим

33-роковини Чорнобильської трагедії: як згадуватимуть у Києві

До 33-х роковин Чорнобильської трагедії у столиці відбудуться урочисті та пам’ятні заходи: покладання квітів, мітинги-реквієми, тематичні виставки....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

​Чим корисна муніципальна картка «Картка киянина»

Також, «Картка киянина» — один із видів столичного е-квитка....

Загрузка...
Загрузка...