Україна закрила два КПП на кордоні з окупованим Кримом

Це пов’язано з небезпечною екологічною ситуацією на заводі «Титан», що розташований на території окупованого Росією півострова.

Зокрема, тимчасово призупинили свою роботу контрольні пункти в’їзду-виїзду «Каланчак» та «Чаплинка»

Про це повідомляє Соцпортал, посилаючись на інформацію представника Держприкордонслужби Олега Слободяна.

З метою збереження життя та здоров`я персоналу Держприкордонслужби та громадян, які проживають біля адмінмежі і слідують через КПВВ, в зв’язку з небезпечною екологічною ситуацією, яка склалася на заводі «Титан» на території тимчасово окупованого Криму прийнято рішення про тимчасове припинення роботи контрольних пунктів в’їзду-виїзду «Каланчак» та «Чаплинка»

Перетнути адмінмежу з тимчасово окупованим Кримом можна буде лише через КПВВ «Чонгар», який працює в штатному режимі, - повідомив Олег Слодобян

Водночас, за його словами, в тимчасово закритих контрольних пунктах прикордонники продовжать нести службу, проте пропуск громадян та транспортних будуть здійснювати лише в екстрених випадках та у разі крайньої необхідності. Громадяни України з окупованого півострову, які будуть прагнути врятуватися від стихійного лиха на материковій Україні будуть оформлятися в спрощеному порядку.

Нагадаємо, тюрми в ОРДЛО відвідає представник ОБСЄ.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Сферу занятости передали Министерству экономразвития

Министр экономразвития Тимофей Милованов, фото УНИАНСоответствующий законопроект №2168 "О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины о формирова....

Це може бути цікавим

​Названо найдорожчу у світі різдвяну ялинку

Найдорожча різдвяна ялинка у світі оцінюється в 14 мільйонів доларів....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

​Instagram вел возрастные ограничения для регистрации пользователей

Создать аккаунт в социальной сети Instagram могут пользователи старше 13 лет....

Загрузка...