Люди отруїлися шашликом у лаваші

Усі п’ятеро постраждалих, наразі, госпіталізовані, а фахівці з’ясовують безпосередню причину харчового отруєння.

Про це повідомляє Соцпортал, з посилання на Держпродспоживслужбу Херсонської області.

Своє захворювання постраждалі пов’язують із вживанням шашлику в лаваші, який кожен придбав на одному з об’єктів торгівлі з реалізації кулінарних виробів власного виробництва у Херсоні.

Всі особи, що захворіли, за віком старші 17 років та знаходяться на стаціонарному лікуванні з діагнозом гострий гастроентероколіт.

З метою недопущення обігу недоброякісної продукції у торговельній мережі та поширення через харчові продукти інфекційних хвороб, відповідно до вимог санітарного законодавства та законодавства у сфері безпечності харчових продуктів, фахівцями Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області вживаються необхідні заходи.

Головне управління Держпродспоживслужби в Херсонській області до роботи залучило представників Головного управління Національної поліції в Херсонській області.

Нагадаємо, українці найбільше витрачають грошей на м’ясо, хліб та молоко.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Чтобы спастись от таяния ледников человечеству придется выложить 70 триллионов долларов

По подсчетам специалистов реализация комплекса мероприятий по минимизации последствий таяния Ледников в Арктике обойдется мировой экономике в 70 триллионов долл....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

В Україні стали виробляти більше соняшникової олії

За підсумками березня цього року виробництво соняшникової олії в України виросло більш, ніж на 20% у повірянні з березнем 2018 року....

Загрузка...
Загрузка...