У Києві перевірять усі дитячі майданчики

Пов’язано це із тим, що у столиці за останній час встановили досить багато дитячих майданчиків. Але далеко не усі з них підтримуються у належному стані, через що можуть становити потенційну загрозу життю та здоров’ю дітей.

Наа засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку депутати погодили проект рішення, який передбачає здійснення заходів щодо впорядкування та утримання у належному стані дитячих майданчиків на території столиці.

Про це повідомляє Соцпортал з посиланням на Київську міську раду.

Відповідно до проекту рішення, райдержадміністрації повинні будуть провести інвентаризацію всіх дитячих майданчиків, які знаходяться на території відповідних районів. Майданчики будуть передані на баланс уповноважених підприємств, установ чи організацій, що здійснюватимуть належне утримання таких об'єктів благоустрою і проводитимуть їх поточний ремонт.

- У Києві систематично збільшується кількість дитячих майданчиків, що встановлюються підприємствами, установами, організаціями та фізичними особами, у тому числі депутатами Київради. Облаштування таких зон за кошти приватних осіб, як правило, не оформлюється належним чином як дитячий майданчик. Через це у столиці склалася ситуація, коли десятки майданчиків, що не передані на баланс уповноважених підприємств, не підтримуються у належному стані та потенційно можуть становити небезпеку внаслідок їх безхазяйного стану. Саме тому усі дитячі майданчики на території міста Києва повинні бути належним чином інвентаризовані, - зазначив співавтор проекту рішення, депутат Київради Святослав Кутняк.

Нагадаємо, киянам продовжать відключати воду.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Дженнифер Лопес ввела моду на анималистичный принт на волосах

Поп-дива Дженнифер Лопес покорила своих фанатов модным окрашиванием с анималистичным принтом, которым звезда блеснула в новом клипе....

Загрузка...

Це може бути цікавим

В Европе тоже есть нищие: целые страны

Отдельные европейские страны выглядят нищими по сравнению с другими....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Кто и почему отбил носы египетским статуям: версии и варианты (видео)

Кто и почему отбил носы египетским статуям? Точного ответа на этот вопрос нет....

Загрузка...
Загрузка...