​Політичний консультант: Тимошенко створює нові смисли в президентській гонці

Через презентацію концепції нової Конституції Юлія Тимошенко намагається розширити теми для дискусії майбутніх кандидатів та створити нові смисли в президентській гонці.

Так прокоментував політичний консультант Андрій Вальчишин презентацію концепції нової Конституції 24 серпня.

- Виборці втомилися реагувати на стандартний набір слоганів. Таким чином, штаб Юлії Володимирівни вирішує кілька технологічних задач. По-перше, опоненти втягнуті в інтелектуальну дискусію, адже проект нового суспільного договору розробляли експерти високого рівня. По-друге, Тимошенко показує себе як кандидат, яка говорить на «ти» з сучасними технологіями. Було презентовано, що кожен охочий зможе вдосконалити текст на вікі-платформі, яку запустять восени. По-третє, зниження виборчого бар’єру до двох процентів дає шанс ввійти в велику політику молодим партіям з незаплямованою репутацією. Такий крок зменшує роль олігархів і адмінресурсу, - підкреслив А. Вальчишин.

Як повідомляли ЗМІ, 24 серпня, Юлія Тимошенко презентувала концепцію нового суспільного договору та його серця – нової Конституції. На заході були присутні правники, політики, експерти та представники громадянського суспільства.

Робота надконцепцією стала продовженням форуму «Новий курс», який пройшов 15 червня. Більше сотні інтелектуалів держави відгукнулися на пропозицію лідера ВО «Батьківщина» приєднатися до робочих груп. До їх числа увійшли й співавтори Конституції 1996 року.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

В Україні дозволили будувати хмарочоси

В Україні змінили державно-будівельні норми та збільшили максимальну висотність будівель....

Загрузка...

Це може бути цікавим

В Україні впроваджують нову схему ліквідації банків

В Україні вирішили запровадити систему закриття збанкрутілих банків не через ліквідаторів, а напряму – Фондом гарантування вкладів....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Міжнародний трибунал з морського права зобов’язав РФ повернути українських полонених моряків

Сьогодні у Гамбурзі Міжнародний трибунал з морського права зобов’язав РФ повернути українських полонених моряків....

Загрузка...
Загрузка...